امام جمعه موقت بیرجند: عدالت خواهی مردم ایران، مرز‌های آزادی را درنوردیده است.

حجت الاسلام مشرفی  در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به میلاد بعدالت خواهی مردم ایران رمز صدور و پیروزی انقلاب اسلامیا سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن گفت:  اسلام ناب محمدی با الگو قرار دادن حضرت زهرا (س) ،زن را در مقامی برای تربیت انسان  به دنیا معرفی می‌کند که باعث تقویت ملت ها می شوند.
وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به ایام الله دهه فجر گفت:کار عظیم امام و امت مسلمان ایران تحقق و پیروزی انقلاب اسلامی علیرغم خواسته استکبار جهانی ، آن هم با تمامی ارکان تصمیم ساز و اجرایی در عین استقلال و آزادی بوده است.
امام جمعه موقت بیرجند افزود:  اثبات شعار ما می‌توانیم عدالت خواهی و صدور انقلاب از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی است که با کمک مردم و رهنمود‌های رهبری بدان دست خواهیم یافت.

وی با بیان اینکه  امروز عدالت خواهی مردم مرز‌های آزادی را درنوردیده به طوری که در کف خیابان‌های لندن و جلوی کاخ سفید پرچم امریکا به آتش کشیده می‌شود و مردم خودشان شعار مرگ بر آمریکا سر می‌دهند، افزود:  در مقابل دستاورد‌های نظام جمهوری اسلامی و بنا به گفته تحلیلگران غربی، استکبار جهانی در تلاش است تا پرونده سیاه خود را برای سایر ملت‌ها مخفی کنند.

حجت الاسلام مشرفی  گفت: نژادپرستی نهادینه شده، غارتگری سرمایه ملت ها، نقض حقوق بشر، ملت اسلحه، فضاحت بهداشت و درمان و واکسن کشنده فایزر از مصادیق پرونده سیاه غرب و دستاوردشان طی این سال هاست.

وی افزود:  ما باید با تقویت ایمان و تکیه به جوانان تا روی کار آمدن دولت اسلامی از دستاورد‌های ارزشمند انقلاب دفاع کنیم