معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: آخرین مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره مد و لباس اسلامی – ایرانی استان ۳۰ دی ماه اعلام شده است.

 سید علی زمزم با بیان این که یکصد و هفدهمین جشنواره کشوری و چهارمین جشنواره مد و لباس اسلامی – ایرانی خراسان جنوبی زمستان ۹۹ برگزار خواهد شد، ادامه داد: مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان، ۱۴ بهمن ماه انجام خواهد گرفت.

زمزم با بیان این که جشنواره و نمایشگاه در دو بخش طراحی مانتو فرم اجتماع و طراحی مانتو مجلسی برگزار می شود، اضافه کرد: کلیه متقاضیان با مراجعه به سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی می توانند نسبت به دریافت فراخوان و تکمیل فرم پیوست اقدام و فرم مذکور را به همراه آثار به آدرس honari-khj@farhangmail.ir  ارسال کنند.

به گفته وی متقاضیان حضور درجشنواره باید با مراجعه به سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی نسبت به دریافت فراخوان و تکمیل فرم پیوست اقدام و فرم مذکور را به همراه آثار به آدرس honari-khj@farhangmail.ir ارسال کنند.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از جوایز بخش طراحی مانتو اجتماع و طراحی مانتو مجلسی سخن گفت و بیان کرد: در هر بخش به نفر اول جشنواره تندیس همراه با لوح تقدیر و جایزه نقدی به  مبلغ ۱۲ میلیون ریال ریال اهداء خواهد شد. همچنین نفرات دوم و سوم علاوه بر لوح تقدیر، به ترتیب ۱۰ میلیون ریال و ۸ میلیون ریال دریافت خواهند کرد.