-فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه مشارکت در انتخابات امنیت‌آور است، گفت: نظام اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری موفق بود چون انتخابات در امنیت و سلامت برگزار شد.

 سردار محمدرضا مهدوی ظهر دوشنبه در سومین هیأت اندیشه‌ورز بسیج خراسان جنوبی اظهار کرد: نظام اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری موفق بود چون انتخابات در امنیت، با صحت و سلامت، رقابت و مشارکت مردمی برگزار شد.

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی با اشاره به دشمنی‌های خارجی و داخلی بر علیه نظام اسلامی و تلاش برای برهم زدن انتخابات، افزود: امنیت انتخابات به نحو شایسته و مطلوبی انجام گرفت و الحمدالله هیچ دستبردی به آرای مردم صورت نگرفت.

مهدوی با بیان اینکه مشارکت در انتخابات امنیت‌آور است، ادامه داد: یکی از دلایل افزایش انگیزه مردم برای حضور پای صندوق‌های رأی، رقابت بالای بین نامزدها با گرایش‌های مختلف سیاسی بود و خراسان جنوبی با مشارکت حدود ۶۴ درصدی رتبه اول مشارکت در سطح کشور را کسب کرد.

وی با تأکید بر اینکه نگاه به استعمارگران غربی با مبانی انقلاب اسلامی در تضاد و مغایرت است و مردم برای این انقلاب کردند که از یوغ استعمار و استکبار خارج شوند در ادامه به بیان مشکلاتی پرداخت که این تفکر به کشور تحمیل کرد.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه تفکر انقلابی نگاه به ظرفیت‌های داخلی و توانمندی جوانان این مرز و بوم دارد، گفت: خودکفایی در نیازهای فعلی کشور، عامل رفع تحریم و بازدارنده دشمنان انقلاب است.

مهدوی در ادامه با بیان اینکه برخی می‌گویند باید دست از انقلاب و انقلابی‌گری برداریم آن هم در مقطعی که دست دشمن کاملاً بالا رفته است، افزود: عملیات وعده صادق که اتفاق افتاد دنیا متحیر ماند و این عملیات مقطع تاریخی جدیدی در انقلاب اسلامی و صحنه بین المللی شد و اکثر کشورهای منطقه، سفیر به ایران فرستادند و درخواست مذاکره به جمهوری اسلامی داشتند و اقرار کردند که ایران قدرت بلامنازع منطقه است.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: شهید آیت الله رئیسی کمتر از سه سال حدود ۱۰ هزار واحد تولیدی کشور را دوباره احیا و وارد چرخه تولید کرد و میلیون‌ها نفر به کار برگشتند و اکنون در برخی نقاط کشور از جمله طبس و خوسف کارگر برای معادن نداریم.

مهدوی با تأکید بر اینکه نباید روند حرکتی انقلاب اسلامی کند شود و به عقب بازگردیم، گفت: طرح‌های زیرساختی از جمله رآه آهن، انتقال آب از دریای عمان و خط انتقال گاز که در دولت سیزدهم در کشور به ویژه خراسان جنوبی اجرا شد در طول ۴۵ سال از انقلاب انجام نشده است.

وی بیان کرد: اکنون حدود ۶۰ کیلومتر از مسیر راه آهن خراسان جنوبی آماده ریل‌گذاری است.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی بر بصیرت‌افزایی در جامعه تاکید کرد و افزود: امروز همه وظیفه داریم برای اینکه مسیر انقلاب تغییر نکند و مسیر سازندگی کشور کند نشود و بحث ولایت مطلقه فقیه آسیب نبیند، در سطح جامعه تبیین‌گری داشته باشیم تا نامزد اصلح را انتخاب کنند.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور