نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در پیام‌های جداگانه، از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و خلق حماسه‌ای دیگر قدردانی کردند.

 در پیام تشکر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند آمده است: حضور مردم خراسان جنوبی در ۲۲ بهمن امسال متفاوت و پررنگ‌تر از گذشته بود، چون اکنون مردم دنیا دریافتند که تنها راه نجات بشر از شر وحشیگری‌های مکتب شیطانی غرب تنها پیوستن به تمدن اصیل اسلامی است که در این انقلاب شکوهمند اسلامی و انسانی نهفته است و هر انسان با بصیرت که از وجدان و تعهد لازم برخوردار باشد احساس می‌کند که باید به کمک انسان بشتابد.

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی افزود: مردم خراسان جنوبی با فرهنگ متعالی خویش صحنه‌های زیبایی از انسجام، وحدت، همدلی و شکوه و امید در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن آفریدند و اوج دلدادگی خود به اسلام عزیز و انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند و با آرمان‌های امام و شهیدان تجدید عهدی دوباره کردند. مرحبا به این همه شور و شعور. ان الله شاکر علیم.

استاندار خراسان جنوبی هم در پیام خود به این کلام مقام معظم رهبری اشاره کرد که ” در همه‌ تحولات و جنبش های گوناگون اجتماعی بزرگ، نقش مردم، نقش معیار است… مردم در همه‌ مراحل این انقلاب نشان دادند که از ما جلوتر هستند”.

جواد قناعت ادامه داد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که به پشتوانه همراهی و همگامی ملتی فهیم، ولایتمدار، مؤمن و وطن پرست طلوع کرد و با تکیه بر پشتیبانی های همیشگی مردم، روز به روز بالنده تر و مستحکم تر شد، امروز و در چهل و پنجمین سالروز تولد خود، باز هم به وجود مردمی افتخار می کند که با به نمایش گذاشتن جلوه هایی چشم نواز از حضور و اتحاد خود، همواره خاری در چشم دشمنان هستند و با این همبستگی دسیسه های کوردلان را خنثی می کنند.

وی اظهار داشت: بدون تردید، قلب هر ایرانی شیفته وطن برای غرورآفرینی در این روز عزیز، سخت می طپد و بی شک این حضور خودجوش مردم، روشنی بخش قلب پیشوای مسلمین جهان، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (حفظه الله) بوده و خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی را در ادامه راه مصمم تر می سازد.

اینجانب ضمن تبریک چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، به سهم خود از همه عزیزانی که همواره در روزهای حساس و مهم، نقش آفرین هستند و در این برهه حساس از تاریخ ام القرای جهان اسلام، تابلویی دیگر از عزت و سربلندی خلق کردند، تشکر می نمایم.

استاندار خراسان جنوبی با تقدیر از همه تشکل‌ها، سلایق سیاسی، نخبگان، گروه‌های مرجع، علما، فضلا، جامعه روحانیت معزز، معتمدین و اصحاب رسانه که در خلق حماسه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، مؤثر بودند، سربلندی و توفیق همگان را از خداوند مسالت و اظهار امیدواری کرد که توفیق حرکت در صراط مستقیم و تأسی از ائمه طاهرین و شهدای گرانقدر همواره نصیب و روزی همه ما باشد.

همچنین در پیام تقدیر و تشکر ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی خراسان جنوبی آمده است: ملت بزرگ ایران بار دیگر با حضور پرشور و حماسی خود در راهپیمایی عظیم یوم الله بیست و دوم بهمن، شگفتی دیگری خلق کرده و دنیا را مبهوت پایداری، استواری، بصیرت و هوشمندی خود ساخت.

این پیام می افزاید: مردم انقلابی و ولایتمدار خراسان جنوبی در چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی؛ با لبیک مجدد به مراد و مقتدای خود ولی امر مسلمین، حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) اتحاد، انسجام و همدلی خویش را به ‌نمایش گذاشته و با تجدید میثاق با بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) و شهیدان والامقام، دل‌های دلدادگان انقلاب اسلامی را مالامال از سرور و شعف ساخته و به دشمنان و بدخواهان نظام به‌ویژه آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی که منفور این ملت عظیم هستند، پاسخی محکم دادند.

ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی خراسان جنوبی ضمن حمد و ثنای خدای منان بر این توفیق بزرگ، مراتب تقدیر و تکریم خود را به محضر عموم مردم شهید پرور، همیشه در صحنه و انقلابی استان تقدیم می دارد.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور