🔹سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری از افتتاح زیرساخت های طرح بند دره تا دهه مبارک فجر خبر داد.
🔹به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ خوش خبر با بیان این مطلب در جلسه بررسی وضعیت پیشرفت زیرساخت های منطقه گردشگری بند دره بیرجند، خاطرنشان کرد: تکمیل پروژه تفریحی بند دره، مطالبه جدی مردم است.
🔹وی با تأکید بر این که مردم از پروژه بند دره به عنوان یکی از طرح های موفق یاد می کنند، تصریح نمود: به جهت اهمیت این موضوع، متولیان امر باید با قدرت آن را پیگیری کرده و به بهره برداری برسانند.
🔹به گفته وی؛ طیف وسیعی از شهروندان پیشنهاد کرده اند تا همانند این پروژه موفق، در بند امیر شاه نیز اجرایی گردد.
🔹معاون استاندار به راستی آزمایی گلایه های مردم از وضعیت راه های دسترسی بند دره در بارش برف اخیر اشاره کرد و گفت: اگر چه از لحاظ فنی، امنیت راه های این مسیر مورد تأیید قرار گرفته اما اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان باید علائم هشدار دهنده را هر چه سریع تر نصب کند.
🔹خوش خبر از دستگاه های متولی خواست نسبت به لایروبی رودخانه در موعد مقرر اقدام نمایند.
🔹وی پروژه های اداره کل ورزش و جوانان را در این طرح مثبت ارزیابی کرد و گفت: تکمیل این پروژه و موارد مشابه، رضایت مندی مردم را به دنبال خواهد داشت.
🔹معاون استاندار با تأکید بر شتاب بخشی به روند اجرای کار در این طرح در بازه زمانی باقی مانده تا دهه مبارک فجر گفت: مدیریت زمان در اجرای این پروژه لحاظ گردد.
🔹خوش خبر با اشاره به تأکید استاندار مبنی بر استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در دست یافتن به توسعه پایدار استان گفت: به همین منظور بهره گیری از بخش خصوصی و برون سپاری کارها می تواند کمک کار اجرای این پروژه باشد.
🔹وی بر رایزنی با مرکز و وزارتخانه های مرتبط در جذب اعتبارات بیشتر جهت اجرای پروژه تأکید کرد.