🔻معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد :
برنامه های هفته دولت به صورت شفاف و روشن اطلاع رسانی شود .

🔹معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی در جلسه «شورای اطلاع رسانی استان» بر ضرورت اطلاع رسانی شفاف خدمات دستگاه های اجرایی در هفته دولت تأکید کرد.
، ناصر خوش خبر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهارداشت: برنامه های هفته دولت، باید به گونه‌ای رقم بخورد تا با همراهی مردم ، خدمات و اقدامات دولت، موجب امید در سطح جامعه شود، توطئه دشمنان را خنثی کرده و موجب سرخوردگی آنان شود .
🔹رئیس شورای اطلاع رسانی استان، از افتتاح و کلنگ‌زنی بیش از ۱۵۰۰ پروژه در خراسان جنوبی خبر داد و افزود: اعتبار این پروژه ها ۴ هزار و ۴۰۲ میلیارد تومان است که در هفته دولت و با حضور مسئولان به صورت حضوری یا ویدئو کنفرانسی کلنگ‌زنی و بهره برداری می شود.
🔹وی ادامه داد: با برنامه ریزی های صورت گرفته در هفته دولت شاهد افتتاح و بهره برداری از پروژه هایی متنوع و امید آفرین خواهیم بود که در نوع خود کم نظیر است.
🔹به گفته وی؛ هر پروژه، شناسنامه خاص خود را دارد که از طریق دستگاه های مربوطه اطلاع رسانی می شود و در اختیار رسانه‌ها قرار خواهند گرفت.
🔹معاون استاندار یادآور شد: مردم در هفته دولت انتظار دارند تا از روند پروژه ها و خدمات دولت آگاه شوند و مدیران دستگاه ‌های اجرایی و روابط عمومی ها، باید با تعامل بیشتر با رسانه‌ها در این زمینه پیشگام باشند.
🔹رئیس شورای اطلاع رسانی استان با تأکید بر اطلاع رسانی شفاف و روشن اظهار داشت : مدیران با برنامه ریزی صحیح، خدمات دولت را در سه سطح استانی ، منطقه ای و ملی با استفاده از ظرفیت صدا و سیما و خانه مطبوعات استان اطلاع رسانی نمایند .
🔹خوش‌خبر تصریح کرد: صدا و سیما ظرفیت مناسبی در معرفی پروژه ‌ها و خدمات دولت است و دستگاه های اجرایی با استفاده از ظرفیت «بند چ ماده ۳۷» قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور در هفته دولت در تبیین و اطلاع‌رسانی خدمات دولت گام بردارند .

🔹معاون سیاسی استاندار خراسان جنوبی در ادامه با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم خاطرنشان کرد: امسال بیماری‌ کرونا، برنامه های هفته دولت و عزاداری ها را تحت تأثیر قرار داده و باید از ظرفیت رسانه‌ها برای جبران کاستی ها بهره مند شد.
🔹وی افزود: با اهتمام همه دستگاه ‌های اجرایی و همراهی همگان با تدابیر ستاد کرونا و اداره کل تبلیغات اسلامی استان، امیدواریم مراسم عزاداری در شأن حضرت اباعبدالله (ع)، با رعایت پروتکل های بهداشتی و کمترین چالش برگزار شود.
🔹شایان ذکر است: در این نشست، چگونگی اطلاع رسانی پروژه های هفته دولت، مورد بحث و ارزیابی اعضای جلسه قرار گرفت.