?نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مشکلات و عقب ‌ماندگی‌های موجود به برکت همت جهادی مدیران در دولت و مجلس شورای اسلامی در حال پیگیری و رفع شدن می باشد.
حجت الاسلام والمسلمین مجید نصیرایی با بیان این مطلب در سومین کنگره سرداران و ۱۵۴ شهید شهرستان بشرویه که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و استاندار در هیئت سادات الحسینی بشرویه برگزار شد، خاطرنشان کرد: کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند، مجلس مشکلات را به خوبی شناخته و در این مسیر دارد تلاش و ریل‌گذاری می‌کند.
?وی با اشاره به تلاش های صورت گرفته در راستای برگزاری کنگره شهدای بشرویه، تصریح کرد: خون شهدا برای انقلاب و نظام و مردم همیشه جوشش و برکت داشته و امیدواریم این روزها که روز مقاومت است از شهدا این درس را بیاموزیم که ما هیچ بن‌بستی نداریم.
?نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی به وجود برخی مشکلات در سطح کشور اشاره کرد و اظهار داشت: این مشکلات محصول بی‌تدبیری ها و ندانم‌کاری‌ها و گرایشاتی می باشد که ناشی از بی‌توجهی به ظرفیت‌های داخلی، توانمندی جوانان و فرمایشات ولی و امام جامعه در این سال ها رقم خورده است.
?حجت الاسلام نصیرایی با اشاره به این جمله امام خمینی(ره) که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد»، بیان کرد: سال ها به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی بی‌توجهی شد و امروز مشکلات مردم در مسکن، اقتصاد و … دارند و گرفتاری‌های مختلفی که به جامعه ما آسیب زده، محصول این بی‌توجهی‌هاست.
?به گفته وی؛ الحمدالله اکنون راه و رسم شهدا در مجلس و دولت حاکم شده و جان خواهیم داد اما اجازه نمی‌دهیم فرمایش رهبر معظم انقلاب بر زمین بماند.
?وی تصریح کرد: توجه ویژه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دولت و مجلس شروع شده و برکات آن را می‌بینیم البته مشکلات و ضعف هایی داریم که به برکت خون شهدا و حرکت جهادی و شبانه‌روزی‌، این مشکلات و گرفتاری‌ها یکی پس از دیگری حل خواهد شد.
?حجت الاسلام نصیرایی با قدردانی از حضور شکوهمند مردم در یادواره شهدای بشرویه افزود: شهرستان بشرویه همیشه اثبات کرده در خط مقدم دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلابی و توحیدی استوار ایستاده است.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور