🔹استاندار خراسان جنوبی به نیابت از رئیس مؤسسه استاندارد ایران، لوح و تندیس واحد نمونه ملی استاندارد را به شرکت کویر تایر اعطا نمود.
در مهرماه امسال و همزمان با گرامیداشت روز جهانی استاندارد، شرکت کویر تایر از سوی سازمان ملی استاندارد ایران، به‌ عنوان واحد تولیدی نمونه ملی در کشور انتخاب شد.
🔹امروز و در جریان بازدید استاندار از کارخانه کویرتایر، لوح و تندیس این موفقیت، به مدیرعامل شرکت اعطا شد.
🔹شایان ذکر است؛ این انتخاب بر اساس ارزیابی ۱۳ معیار تعیین شده سازمان ملی استاندارد انجام می شود و استمرار ۲۲ سال متوالی پروانه کاربرد علامت استاندارد، عدم وجود نقص عمده در محصولات تولیدی، چهار سال گارانتی محصولات و تجهیز آزمایشگاه های شرکت با بیش از ۱۰۰ نوع دستگاه بسیار مدرن و پیشرفته از جمله مؤلفه های مؤثر در انتخاب کویر تایر به عنوان واحد نمونه بوده است.
🔹علاوه بر این،مشارکت متخصصین کویرتایر در تدوین استاندارد های ملی، اخذ مجوز تأسیس دپارتمان تخصصی صنعت لاستیک کشور از سازمان آموزش فنی و حرفه ای، به کارگیری ۱۲۰ نفر متخصص درسازمان تضمین کیفیت شرکت و دریافت تندیس و لوح زرین محصول برتر ایرانی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دانشگاه صنعتی شریف نیز از دیگر عوامل مؤثر در ارزیابی های سازمان استاندارد کشور برای انتخاب کویرتایر به عنوان واحد نمونه استاندارد در سطح ملی بوده است.