🔹معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی، نگاه ویژه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به استان را
خواستار شد.
میر جعفریان در دیدار با معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به بیان پتانسیل های استان در زمینه های مختلف پرداخت.
🔹وی، ضمن تشریح شرایط شهرداری های و دهیاری های خراسان جنوبی، ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات در این حوزه ها را منوط به نگاهی ویژه عنوان کرد که تقویت این حوزه های خدمات رسان را نیز به همراه داشته باشد.
🔹در این دیدار درخصوص نحوه تأمین اعتبار تفاهم نامه همکاری مشترک برای ارتقاء سطح خدمات و امکانات شهرداری های استان بحث و بررسی شد.
🔹این دیدار میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی با نصرتی معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، با هدف پیگیری مفاد تفاهم نامه بین استاندار و معاون وزیر و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور صورت گرفت.
🔹شایان ذکر است: معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، اواخر خردادماه امسال به منظور شرکت در نشست کاری شهرداران و رؤسای شوراهای اسلامی شهرها و شهرستان‌های خراسان جنوبی که به میزبانی فردوس برگزار شد، به استان سفر کرد. حضور در مراسم بازدید و افتتاح چندین طرح عمرانی در حوزه شهرداری ها از برنامه های این سفر بود.
🔹در جریان این سفر، تفاهم‌نامه همکاری مشترک کمک به تقویت توان خدماتی و عمرانی شهرداری های خراسان جنوبی نیز بین معتمدیان استاندار و جمالی نژاد رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور امضا شد.