مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: امروز رسانه باید در قالب هنر تمامی شئون زندگی اسلامی را به نسل جوان معرفی کند چراکه در دنیای پسامدرن مرز بین واقعیت و بازنمایی واقعیت گم شده و رسانه می‌تواند با تحریفی که امروز دشمن طراحی کرده، مبارزه کند.

حجت‌الاسلام امین‌رضا کمالی، شب گذشته ۱۱ شهریورماه در یادواره شهدای رسانه خراسان جنوبی و اختتامیه موکب ماه که در بوستان شهدای گمنام بیرجند برگزار شد، اظهار کرد: برگزاری گردهمایی و یادواره‌های شهدا پیام می‌دهد که شهدا رفتند اما راهشان پر رهرو است و این در حقیقت تعظیم شعائر اسلامی است.

عزت، وی با بیان اینکه آرامش و امنیت امروز کشور را مدیون قطره قطره خون شهدا هستیم، افزود: زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کار بزرگی است زیرا برای کسانی یادواره برگزار می‌کنیم که معشوق خداوند هستند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌جنوبی از شهدا به عنوان سنگرنشینان عرصه دینداری و بندگی خداوند یاد کرد و گفت: شهدا در کلاس دینداری برگزیده شدند و خداوند برایشان پرونده معرفتی باز کرده است.

کمالی با بیان اینکه درک مقام شهدا کار هر کسی نیست چراکه این افراد سروهای سرافراز ملت ایران اسلامی هستند که با خدا به زیبایی معامله کردند، اظهار کرد: راه شهدای رسانه این است که ما مسیر شهدا را برویم و در بررسی پنج هزار وصیت‌نامه شهدا همگی نوشته بودند، پشتیبان ولایت فقیه باشید.

رسانه نقش مهمی در بازنمایی واقعیت‌های گم شده دارد

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی افزود: امروز دشمنان بعد از اینکه ما را در جنگ‌های سخت امتحان کردند امیدشان به جنگ نرم است و باید در برابر القائاتی که از طریق هنر و رسانه تحویل جامعه و جوانان می‌شود، بیدار و هوشیار باشیم.

کمالی خطاب به اصحاب رسانه، ادامه داد: به تعبیر مقام معظم رهبری دشمن تلاش می‌کند در جنگ ادراکی، ضد ارزش‌ها را به جای ارزش‌ها بنشاند و اینجا هنر شماست که به سردار حاج قاسم سلیمانی، سردار ناصری و سایر شهدا بگویید شما نگران نباشید ما با قلم خودمان در جهادی که شما گفتید، عمل می‌کنیم.

وی یادآور شد: با شهدا عهد می‌بندیم در جهاد تبیین با استفاده از قلم و هنر خودمان نمی‌گذاریم به کانون زندگی ایرانی خدشه‌ای وارد شود زیرا دشمن امروز در برابر زندگی ما آرایش جنگی گرفته است لذا اصحاب رسانه و هنر نگذارند در این عرصه دشمن موفق شود.

در این مراسم از جمعی از خانواده ایثارگران و شهدای رسانه خراسان جنوبی تجلیل شد.

رسانه نقش مهمی در بازنمایی واقعیت‌های گم شده دارد

نوشته و خبر نگار : مهدیه حسن پور دبیر سرویس فرهنگی و هنری و ا.حسن پور