🔹بیکی گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۲ میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان کمیته امداد نهبندان پرداخت شده است.

«مجید بیکی»در دیار با حسینی، معاون اشتغال کمیته امداد خراسان جنوبی، اظهار کرد: امسال بیشترین پروژه های افتتاحی و کلنگ زنی با اعتبار ۳۶۰ میلیارد تومان متعلق به شهرستان نهبندان بوده که نشان از سرعت توسعه است که اشتغال خوبی را به همراه خواهد داشت.

🔹فرماندارشهرستان نهبندان با اشاره به همراهی خوب مجموعه کمیته امداد با سایر دستگاه ها شهرستان نهبندان، افزود: حمایت از مددجویان کمیته امداد باید در راستای توانمندسازی خانوارها باشد تا اشتغال و تولید بیشتر رقم بخورد.
🔹بیکی با بیان اینکه در بخش تسهیلات پرداختی به مددجویان کمیته امداد نهبندان، حدود ۱چ درصد سهم استان را داشته ایم، تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۱۲ میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان کمیته امداد نهبندان پرداخت شده است.

🔹وی با بیان اینکه ۷۷ روستای شهرستان از نعمت گاز بهره مند شده اند، اضافه کرد: عملیات گاز رسانی به ۹۶ روستای دیگر شهرستان نهبندان آغاز شده است، لذا کمیته امداد باید به مددجویان این نهاد برای گاز رسانی اعلام آمادگی کند.

🔹فرماندار نهبندان در پایان خواست تا برای توانمندسازی مددجویان در سن کار، برنامه ریزی و آموزش های فنی و حرفه ای برای رفع معضلات اشتغال در نظر گرفته شود.