#در_خانه_میمانیم

#شکست_کرونا_مردم_همدلی

#کرونا_را_شکست_میدهیم

#رعایت_بهداشت_فردی

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: بیش از ۱۰ عنوان برنامه در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود و با توجه به بروز موج چهارم ویروس کرونا، برنامه‌های این ماه با اولویت فضای مجازی برنامه‌ریزی شده است.

 ناصر نبی‌زاده برگزاری نمایشگاه بزرگ قرآن کریم به صورت مجازی را از جمله این برنامه‌ها اعلام کرد و افزود: مسابقه پیامکی شهر عاشقی (۳۰ شب، ۳۰ سوال) و برپایی شب شعر آیینی جلوه‌های رمضان از دیگر برنامه‌های این اداره کل در ماه مبارک رمضان است.

وی از تهیه برنامه “نردبان آسمان” با موضوع تطبیق قرآن و مثنوی و مثنوی‌خوانی خبر داد و گفت: برنامه آیین رمضان نیز با موضوع بیان آداب و رسوم مردم خراسان جنوبی در ماه مبارک رمضان تهیه و منتشر خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی اظهار داشت: تجلیل از فرهیختگان قرآنی و بازدید از موسسات فرهنگی قرآن و عترت را در ماه رمضان خواهیم داشت و مسابقه عکس موبایلی “قاب بندگی” با موضوع عبادات افطار و سحر نیز برگزار می‌شود.

وی افزود: اجرای طرح تلاوت قرآن کریم در فضای مجازی و ایجاد کمپین سبک زندگی مومنانه با همکاری ادارات شهرستان‌ها از دیگر برنامه‌های گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است که در سطح استان اجرا خواهد شد.