رئیس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی جشنواره ملی زرشک خبر داد:
🔹رئیس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی جشنواره ملی زرشک از برگزاری اردوی عکاسی ” زرشک در قاب تصویر ” خبر داد.
؛ مقامی با اعلام این خبر گفت: اولین رویداد اردوی عکس” زرشک در قاب تصویر” با هدف شناساندن این محصول و تأثیر آن در ابعاد مختلف زندگی در مناطقی که این محصول را کشت می کنند، می پردازد.
🔹وی تصریح کرد: این رویداد برای ثبت و ضبط عکس خلاقانه با موضوع زرشک در مزارع زرشک استان و روستاهای هدف برگزار می شود.
🔹مشاور استاندار در امور روابط عمومی درخصوص شرایط شرکت در این رویداد، با اشاره به این که کمیته اطلاع رسانی جنشواره ملی زرشک خراسان جنوبی، برگزار کننده این رویداد می باشد، متذکر شد: کلیه عکاسان هنری و خبری استان می توانند در این رویداد شرکت کنند.
🔹مقامی با تأکید بر این که عکاسان برای حضور در این رویداد، می بایست رزومه فعالیتی ارائه نمایند، گفت: این رویداد به صورت اردویی در شهرستان های هدف خراسان جنوبی برگزار می شود.
🔹وی با بیان این که بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، آثار تولید شده در نمایشگاهی برای استفاده عموم عرضه خواهد شد، خاطرنشان کرد: به عکس های راه یافته به این نمایشگاه، حق التألیف تعلق می گیرد.
🔹رئیس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی جشنواره ملی زرشک ادامه داد: هر عکاس می تواند با ارائه ۱۰ قطعه عکس، در رقابت نمایشگاهی این رویداد شرکت نماید.
🔹مقامی با ذکر این نکته که عکس ها باید با بالاترین کیفیت خروجی دوربین گرفته شده و بدون هر گونه خدشه و نوشته برای انتخاب در نمایشگاه ارائه شوند، تأکید کرد: حداکثر عکس انتخاب شده برای حضور در نمایشگاه بیست قطعه می باشد که با نظر هیئت انتخاب، تعیین می شوند.
🔹وی با تأکید بر این که عکاسان شرکت کننده در رویداد در اولویت برگزاری نمایشگاه می باشند، گفت: برگزار کننده مجاز است جهت معرفی محصول زرشک، از عکس های راه یافته به نمایشگاه، در مجلات، رسانه ها و رویدادهای مرتبط استفاده کند.
🔹به گفته وی؛ هیئت انتخاب متشکل از سه نفر به ترتیب مسئول کمیته اطلاع رسانی، نماینده دبیر جشنواره و یک عکاس می باشند.

نوشته و خبر نگار : مهدیه حسن پور دبیر سرویس فرهنگی و هنری و ا.حسن پور