🔹 بسم رب الشهداء والصدیقین

🔹شکوه و سربلندی ایران اسلامی، مرهون مجاهدت دلیرمردانی است که در مکتب انسان ساز ولایت، درس عشق و ایثار آموختند؛ مردانی که با دل بریدن از تمامی تعلقات، به دعوتگاه یار شتافتند و برگ برگ دفتر هستی را با نام و یاد خود جلوه‌ای دیگر بخشیدند.
🔹هشت سال دفاع مقدس، حدیث حماسه ها، حکایت سرسبز ایثارگری ها و مجموعه ای گران بها از ارزش های والای انسانی و الهی است که حفظ و ماندگاری آن می تواند منبع فیاضی برای بهره مندی همه پیروان امام حسین(ع) و همه نسل ها و عصرها باشد.
🔹شهریور ماه، یادآور شهادت سردار سرافراز اسلام، شهید محمود کاوه است؛ شهید والامقام «کاوه» از فرماندهان دلیر و غیرتمند غرب و شمال غرب کشور بود که با آگاهی و درک بالا، موقعیت حساس کشور را تشخیص داد و به وظیفه بزرگ جهاد در راه خدا جامه عمل پوشاند و با شهادت خود در عملیات کربلای ۲ و در منطقه حاج عمران، به بالاترین مقصد کمال انسانی نائل آمد.
🔹روحیه اطاعت‌پذیری و ولایتمداری، هوش سرشار، چابکی در عملیات‌ها، مسلح بودن به سلاح تقوا و اخلاق حسنه، ساده زیستی و صمیمیت با رزمندگان از جمله ویژگی های شخصیتی آن شهید والامقام است.
🔹اینجانب فرارسیدن سالروز شهادت این سردار مجاهد و پاکباز را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور استان خراسان جنوبی تبریک و تسلیت عرض می نمایم و مراتب ادب و تکریم خویش را به خانواده شهدا، به ویژه بیت معزز آن فرمانده دلاور اعلام می دارم.
🔹از درگاه پروردگار متعال برای آن شهید والام مقام، علوّ درجات مسألت دارم.

🔹محمد صادق معتمدیان
استاندار خراسان جنوبی