دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی گفت: نخبگان و صاحبنظران، پیشنهادات و طرح‌های خود را با موضوع امر به معروف و نهی از منکر به این ستاد ارسال کنند.

سردار علی قاسمی در نشست با معاونان و مدیران ستاد، با تبریک دهه کرامت افزود: در قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر برای دستگاه‌ها تکالیفی مشخص شده است و انتظار می‌رود در جهت تحقق آن نیز بیش از هر دورانی قدم بردارند.

وی گفت: دستگاه‌ها به تکالیفی که در قانون برای آنها مشخص شده است، عمل کنند و در این راستا ستاد از نظرات و پیشنهادات نخبگان و صاحبنظران استقبال می‌کند.

وی با اشاره به ساختار ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اظهار داشت: در استان‌ها و همچنین خراسان جنوبی نماینده مکرم ولی فقیه و امام جمعه بیرجند مسئولیت ستاد استان را برعهده دارند و مطالبات و اوامر ارشادی ایشان به عنوان رییس ستاد و سایر مدیران، نخبگان و اقشار جامعه در شورای استانی که متشکل از استاندار و جمعی از مسئولان ارشد استانی است یا در هیات اندیشه‌ورز ستاد مورد طرح و پیگیری قرار می‌گیرد.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی اضافه کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر وظیفه هماهنگی بین نهادها را برعهده داشته و البته در این راستا نیز نسبت به مطالبات جامعه حساسیت لازم را دارد.

سردار قاسمی گفت: بازدید هفتگی از دستگاه‌ها و نشست با اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر ادارات از جمله برنامه‌های ستاد در سال جاری است.

وی افزود: در جهت پیشبرد اهداف عالیه ستاد امر به معروف و نهی از منکر از نظرات و پیشنهادات افراد صاحبنظر و نخبگان بهره می‌گیریم.