#خبر_و_هنر

#خراسان_جنوبی

#khabar_va_honar

#southern_Khorasan

#Birjand

#khabarvahonar

#خبر_و_هنر #خبروهنر

#خبر_هنر #خبر #اخبار #هنر #فرهنگ

#بیرجند #قاین #طبس #فردوس #سرایان #نهبندان #خوسف #بشرویه #زیرکوه #درمیان #سربیشه

 استاندار خراسان جنوبی گفت: همان طور که در جلسه معارفه عنوان کردم، جایگاه استان در صنعت سی و یکم و در سهم از تولید ناخالص بخش کشاورزی، سی‌ام است که این دو شاخص برازنده خراسان جنوبی با این همه ظرفیت نیست.

جواد قناعت روز چهارشنبه در دیدار رؤسای ستادهای انتخاباتی آیت الله رییسی افزود: باید به‌گونه‌ای کار کنیم که چهار سال بعد اگر از ما بپرسند در حوزه صنعت، معدن، آب، محصولات کشاورزی، راه، اشتغال و معیشت مردم چه کردید، دست‌مان پر باشد.

وی تاکید کرد: ما باید در استفاده از ظرفیت نیروی انسانی ولایی و متعهد نیز همه تلاش خود را انجام دهیم.

نماینده عالی دولت در خراسان جنوبی به نقش مدیران در تعالی جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: اگر مدیران کارآمد و دلسوز در صدر امور قرار گیرند، قطعا توفیقات خوبی را شاهد خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه استان ما هم از این قاعده مستثنی نیست تصریح کرد: با حضور مدیران جهادی و نیروهای حزب‌اللهی می‌توانیم برای پیشرفت استان برنامه‌ریزی کرده و گام‌های بلندی برداریم.

قناعت در بخش دیگری از سخنانش گفت: هنر جمهوری اسلامی این است که یک مدل حکمرانی نوین و جدید را خلق کرد.

وی افزود: در سایه انتخابات که از آن به عنوان مردم‌سالاری دینی یاد می‌کنیم، با هدایت‌های امام راحل و به همت مردم دیندار و ولایتمدار ایران اسلامی، شکل جدیدی از حکومت پدید آمد.

استاندار خراسان جنوبی اظهار داشت: در این شیوه جدید، دین در کنار دنیا، معنویت در کنار زندگی، علم در کنار اخلاق و عدالت در کنار پیشرفت قرار گرفتند.

وی گفت: تاکید جمهوری اسلامی بر این است که در زندگی انسان معاصر، پیشرفت و تعالی در سایه معنویت مقدور و ممکن است.

قناعت افزود: ما هنوز هزینه‌های این باور و استراتژی درست را می‌پردازیم.

خراسان جنوبی در انتخابات ۲۸ خرداد امسال رتبه اول مشارکت مردم در انتخابات را در سطح کشور کسب کرد.