#خبر_و_هنر

#خراسان_جنوبی

#khabar_va_honar

#southern_Khorasan

#Birjand

#khabarvahonar

#خبر_و_هنر #خبروهنر

#خبر_هنر #خبر #اخبار #هنر #فرهنگ

#بیرجند #قاین #طبس #فردوس #سرایان #نهبندان #خوسف #بشرویه #زیرکوه #درمیان #سربیشه

خبرنگاران متقاضی مسکن در خراسان جنوبی تا ۱۰ اسفند برای ثبت نام و اعلام درخواست به خانه مطبوعات مهلت دارند.

مشاور استاندار و مدیر روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، مدیرخانه مطبوعات و رسانه‌های استان و نایب رئیس خانه مطبوعات، امروز چهارشنبه ۲۷ بهمن به منظور حل مشکلات جامعه هدف خود با «قاسم تنها» مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دیدار و گفتگو کردند.

سمانه سالاری، مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان جنوبی در این نشست گفت: در دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مشکل اصحاب رسانه برای تامین مسکن مطرح و توافق شد خبرنگاران متقاضی مسکن و دارای شرایط مورد نظر، تا نیمه اسفند درخواست خود را مطرح کنند.

وی تاکید کرد: در بیرجند مدیران رسانه ها، درخواست همکاران برای تامین مسکن (با تفکیک تقاضا در حوزه متقاضی مسکن در طرح نهضت ملی مسکن و یا بهره مندی از مسکن در روستاها) را به خانه مطبوعات ارایه کنند. البته در حال حاضر نمی توان نام هیچ روستایی در شهرستان بیرجند را برای تامین مسکن خبرنگاران اعلام کرد چرا که به گفته مدیر کل بنیاد مسکن، برخی روستا ها اجازه افزایش جمعیت ندارد.

وی ادامه داد: همچنین مقرر شد خبرنگاران شهرستانی نیز، درخواست مسکن خود را به خانه مطبوعات ارائه دهند تا با ارائه به اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، برای تامین مسکن آنها، تدابیر لازم اندشیده شود؛ شرط اصلی برای همه ثبت نام کنندگان این است که بند (ج) آن ها قرمز نباشد و از خدمات و تسهیلات مسکن هم استفاده نکرده باشند.

وی با تاکید بر اینکه متقاضیان مسکن در سامانه مسکن ملی ثبت نام کنند، خاطرنشان کرد: فرم های ثبت نام به زودی به سرپرستی رسانه‌ها ارسال می‌شود.