🔸بسم الله الرحمن الرحیم

🔹”طوبی لِمَن أحسَن إلَی الِعبادِ و تَزَوَّدَ لِلمَعادِ، خوشا به حال آن که به بندگان خدا نیکی کند و برای آخرت خود زاد و توشه برگیرد”. امام علی(ع)
🔹احسان و انفاق که در آیات متعدد قرآن کریم و در احادیث فراوان ائمه معصومین(ع)، از نشانه های اهل ایمان و تقوا معرفی شده، با فرهنگ و اعتقادات ملی و دینی ما عجین گشته است.
🔹بدون تردید همین جایگاه ارزشمند است که سبب شده، چهاردهم اسفندماه، سالروز تأسیس نهاد مقدس کمیته امداد امام خمینی (ره) به عنوان “روز احسان و نیکوکاری” در تقویم مناسبت های ملی ما گنجانده شود تا همه ساله، مردم مهربان و نیکوکار کشور در آستانه طلوع بهار و فرا رسیدن سال نو، در همایشی عظیم شرکت کرده، شکوه مهرورزی خود را به نمایش بگذارند.
🔹امسال نیز اگر چه ویروس کرونا، چتر سیاهش را بر سر کشور پهن کرده و شرایط میزبانی از خیرین را در این گردهمایی تغییر داده است، اما بی شک دست های گرم و سخاوتمند نیک اندیشان، باز هم به روال سنوات گذشته، صحنه هایی زیبا و کم نظیر از جود و بخشش را به تصویر خواهند کشید تا غنچه های انسانیت در کویر دل نیازمندان، شکوفه دهند و گل لبخند، چهره های متأثر از تلخی روزگار را شادمان سازند.
🔹اینجانب ضمن تبریک سالروز تأسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) به عنوان یکی از برکات بزرگ انقلاب اسلامی به همه تلاشگران خدوم این نهاد، از اهالی شریف و متدین خراسان جنوبی دعوت می کنم، هفته احسان و نیکوکاری را فرصتی مغتنم شمرده و با شرکت در این جشن ملی، شادی سال نو خود را با خانواده های نیازمند و بی بضاعت به ویژه ایتام و مستمندان این دیار تقسیم نمایند، که؛
“حافظ! نهادِ نیک تو کامت برآورد
جان ها فدایِ مردم نیکو نهاد باد”
🔹امید که به لطف پروردگار متعال و در سایه عنایات حضرت ولی عصر(عج) بتوانیم با سرمایه احسان و نیکوکاری، در این روزهای پایانی سال، دلی به دست آوریم و نهال عشق و خوبی را یکبار دیگر در جان همنوعانمان بکاریم.