در آستانه چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فاطمی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها به همراه اسدزاده معاون سازمان با اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان دیدار و گفتگو کرد.

سید محمد اسماعیل فاطمی مدیرعامل سازمان در بازدید از خانه مطبوعات و در جمع اعضای هیات مدیره ضمن تقدیر از همراهی و همکاری اصحاب رسانه در بازنشر اخبار سازمان همیاری شهرداری ها و مدیریت شهری به تشریح آخرین وضعیت پروژه های سازمان در انتهای سال پرداخت.

فاطمی ضمن تأکید بر اهمیت رسانه ها در آگاه سازی افکار عمومی گفت: نقش رسانه ها در گسترش مردم سالاری بر کسی پوشیده نبوده و این رسانه ها می توانند در ادبیات هر کشور مؤثر واقع گردند.

وی ضمن تاکید بر اهمیت رسانه خصوصا در حوزه مدیریت شهری و اقتصادی تاکید کرد: نقش رسانه ها در گسترش مردم سالاری بر کسی پوشیده نبوده و این رسانه ها می توانند در ادبیات هر کشور مؤثر واقع گردند.

فاطمی تعامل و ارتباط با رسانه های جمعی را از برنامه های اصلی سازمان همیاری عنوان کرد و ۱افزود: گسترش این تعاملات موجب هم افزایی بیشتر گردیده و تسریع روند حل مشکلات را به دنبال خواهد داشت.

مدیرعامل سازمان تصریح کرد: هدف از این دیدارها ، ایجاد ارتباط نزدیک تر بین رسانه ها و مجموعه مدیریت شهری و نیز استفاده از ایده ها ، انتقادات و پیشنهادات جامعه رسانه ای می باشد

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان جنوبی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت های سازمان در حوزه عمرانی، سرمایه گذاری و بازرگانی گفت: علیرغم وجود مشکلات مالی در سال های گذشته اقدامات خوبی توسط سازمان در در حوزه های رسمایه گذاری در سطح استان و کشور صورت گرفته است.

فاطمی افزود: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته برای سال آینده چند پروژه شاخص تعریف شده که امیدواریم ثمره آنها در ۶ ماه اول سال ۱۴۰۳ مشخص گردد.

در ادامه این نشست مدیرعامل سازمان با اشاره به گستردگی فعالیت های سازمان در سال جدید یادآور شد: پروژه های مختلفی در حوزه های سرمایه گذاری، عمرانی تعریف شده که یقینا با همکاری همکارانم در مجموعه سازمان همیاری شهرداری ها در سال جدید شاهد اتفاقات خوبی در استان خواهیم بود که از حیات تا ممات شهروندان در بر خواهد گرفت.

مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی در این نشست بیان کرد: شاهد تحول چشمگیر در سازمان همیاری شهرداری ها در دولت سیزدهم هستیم

نوشته و خبر نگار : مهدیه حسن پور دبیر سرویس فرهنگی و هنری و ا.حسن پور