همزمان با ششمین روز هفته دولت رقم خورد؛
حضور هدفمند استاندار خراسان جنوبی در روستای سولابست سربیشه

🔹استاندار خراسان جنوبی با هدف بررسی مسایل و مشکلات سولابست در این روستا حضور یافت.

نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار باتفاق فرماندار و جمعی از مدیران ستادی و استانی، این سفر را همراهی می کردند.
🔹معتمدیان که دو روز قبل در جریان بازگشت از مراسم افتتاح پروژه های مرز ماهیرود، به صورت سرزده به سولابست رفته و در گفتگوی با مردم از مشکلات روستا مطلع شده بود، امروز و به منظور پاسخ به مطالبات مطرح شده، دوباره به این منطقه رفت.
🔹استاندار، مدیران کل دستگاه های اجرایی را نیز به این سفر و بازدید فراخواند تا با حضور میدانی در روستا و رصد شرایط از نزدیک، درخصوص مسایل و مشکلات موجود تصمیمات لازم را اتخاذ نمایند.
🔹گردهمایی مردم روستا و مدیران مهمان به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی در حیاط مدرسه برگزار شد و در این گفتگوی چهره به چهره و بی واسطه، برای رفع مشکلات مطرح شده، چاره اندیشی شد.
🔹جاده دسترسی مناسب، اجرای طرح هادی، ایجاد پارک، توسعه مدرسه ابتدایی، راه اندازی دبیرستان، تأمین اینترنت پرسرعت، تزریق تجهیزات ورزشی به خانه ورزش، احیا و لایروبی قنات، احداث محله دامداری، پرداخت تسهیلات خرید دام، واگذاری نیروگاه خورشیدی خانگی به افراد واجد شرایط و حمایت از قالیبافان با خرید تضمینی فرش های دستباف از جمله مهمترین درخواست های مطرح شده در این دیدار بود.
🔹استاندار بعد از طرح موضوعات از سوی مردم و ارائه پاسخ مدیران در هر مورد، دستورات لازم درخصوص بررسی کارشناسی موارد مطرح شده و برنامه ریزی برای رفع مشکلات را صادر نمود.