نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: سحر تبلیغاتی و رسانه‌ای استکبار باطل شده است و مردم اروپا در برابر دولتمردان فاسد ایستاده اند.

 حجت الاسلام سید علیرضا عبادی در نشست ائمه جمعه خراسان جنوبی اظهار کرد: مسئله زمان شناسی از اهم مسائل است که مسئولین و علما باید به آن توجه داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه باید از خداوند بابت نعمت جمهوری اسلامی تشکر ویژه داشته باشیم، بیان کرد: استعمار از ۵۰۰ سال قبل که وارد کشورهای اسلامی شدند با طرح و برنامه در راستای محو اسلام فعالیت می‌کردند.

عبادی با بیان اینکه در برهه‌ای کره زمین به دو نیمکره شرق و غرب تقسیم شده و پایگاهی برای اسلام وجود نداشت، گفت: اگر انقلاب اسلامی به پیروزی نمی‌رسید بعد از فروپاشی قدرت شرق همه چیز در دست قدرت غرب قرار می‌گرفت و اسلام به معنای واقعی محو می‌شد.

وی با تأکید بر اینکه قدرت شرق و غرب مانند دو لبه قیچی در تلاش برای نابودی اسلام بودند، ادامه داد: امام (ره) بعد از وقایع مدرسه فیضیه تأکید کردند که من برای تشکیل حکومت اسلامی، ایجاد بیداری اسلامی و آماده سازی زمینه حکومت حضرت مهدی (عج) قیام کرده‌ام.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ادامه داد: بیداری جهان را فرا گرفته است و هر چه استکبار گران جلوی این موج را بگیرند رسواتر می‌شوند

عبادی با تأکید مجدد بر موضوع زمان شناسی ادامه داد: هر چه استکبار در جهت بی تفاوت کردن مردم، بی غیرت کردن مردم، اعتیاد و تطمیع و تهدید مردم قدم بر می‌دارد، اتفاقات عکس آن رخ می‌دهد و سحر تبلیغاتی و رسانه‌ای آن باطل شده است.

وی یادآور شد: بر خلاف حکومت‌ها، مردم کشورهای مختلف جهان حاضرند حرف اسلام و انقلاب را بشنوند که نمونه آن فریاد جوانان تحصیل کرده اروپا و آمریکا در حمایت از غزه است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه طبق گفته رهبر معظم انقلاب اسلامی هر کار و برنامه‌ای باید دانش بنیان بوده و نیاز به طرح دارد، یادآور شد: زمان به نفع اسلام در حال تغییر است.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور