مردم شهرهای مختلف خراسان جنوبی بعد از نماز جمعه ۳۱ فروردین همگام با سایر هموطنان در حمایت از عملیات غرورآفرین «وعده صادق» و مردم غزه راهپیمایی کردند.

اهپیمایی مردمی حمایت از عملیات وعده صادق و محکومیت جنایات رژیم خبیث صهیونیستی امروز همزمان با سراسر کشور بعد از نماز جمعه در ۱۱ شهرستان خراسان جنوبی برگزار شد.

نمازگزاران با حرکت از مصلاهای سراسر استان و سر دادن شعارهای الله اکبر، “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسرائیل” و “کودک‌کش صهیونیست، نابودی تو قطعی است” ضمن اعلام حمایت از اقدام تنبیهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه مواضع نظامی اسرائیل، خشم و انزجار خود را از تداوم جنایات وحشیانه این رژیم در غزه ابراز داشتند.

این راهپیمایی در مرکز استان بعد از اقامه نماز جمعه با حضور قشرهای مختلف مردم و مسوولان از مصلای المهدی (عج) به سمت میدان نماز بیرجند برگزار شد و راهپیمایان در حمایت از مردم و کودکان مظلوم غزه یکصدا فریاد زدند “شعار ملت و دین، فلسطین فلسطین”.

 

راهپیمایی حمایت از غزه و عملیات وعده صادق در خراسان جنوبی + فیلم

استاندار خراسان جنوبی، قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان، فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی، شماری از مسوولان نیز در جمع راهپیمایان حضور داشتند.

مرد و زن، پیر و جوان بار دیگر امروز در صفوف به هم پیوسته ضمن اینکه تصاویر شهدای کنسولگری ایران در سوریه را به دست گرفته بودند، جنایات رژیم صیونیستی در سرزمین‌های اشغالی را محکوم و حمایت خود را از نیروهای مسلح کشورمان در پاسخ قاطع و مشروع به این رژیم منفور اعلام کردند.

راهپیمایی حمایت از غزه و عملیات وعده صادق در خراسان جنوبی + فیلم

نمازگزاران با در دست داشتن تمثال امام خمینی (ره)، تصاویر مقام معظم رهبری و سردار سلیمانی، پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و پلاکاردهایی با عنوان «غزه مظلوم مقتدر» بار دیگر همبستگی ملت ایران برای حمایت از مردم فلسطین را نشان دادند.

راهپیمایی حمایت از غزه و عملیات وعده صادق در خراسان جنوبی + فیلم

ارتش رژیم صهیونیستی از زمان آغاز عملیات طوفان الاقصی در هفتم اکتبر گذشته (۱۵ مهر ۱۴۰۲) با انجام حملات وحشیانه دست به کشتار مردم غزه از جمله زنان ‌و کودکان زده اما تاکنون نتوانسته به اهدافی که برای خود تعیین کرده است، دست یابد.

وزارت بهداشت فلسطین بتازگی اعلام کرد که شمار شهدای ناشی از جنگ رژیم صهیونیستی علیه ساکنان غزه به ۳۳ هزار و ۸۴۳ نفر و شمار مجروحان نیز به ۷۶ هزار و ۵۷۵ نفر افزایش یافت.