استاندار خراسان جنوبی:
✅ خراسان‌جنوبی، امن ترین مرزهای کشور را دارد
🔹استاندار خراسان جنوبی گفت : به همت همکاری و تعامل همه حوزه ها و ارتقاء ظرفیت های امنیتی استان، خراسان جنوبی امن ترین مرزهای کشور را دارد.
🔹 معتمدیان که برای بازدید از وضعیت مرزها، رصد شرایط و اطلاع از مسایل موجود به مناطق مرزی رفته بود، از مرزهای استان، به عنوان امن ترین مرزهای کشور نام برد.
🔹وی ضمن دیدار و گفتگو با مرزبانان، تلاش های شبانه روزی آنان در کنار نیروهای ارتشی و سایر نیروهای امنیتی را برای صیانت از مرزهای استان را ستود.
🔹استاندار با حضور شبانه در محور مرزی جنوب استان و بازدید از مناطق مرزی چکاب، چاه مگو و چاه خرما، با عبور از محور میانی و بررسی وضع موجود در مجموعه اقتصادی ماهیرود، آخرین اقدامات را بررسی کرده دستورات لازم را برای رفع مشکلات موجود ارائه نمود.
🔹وی، هدف از این بازدید را رصد وضعیت فعالیت های عمرانی و انسداد مرزها عنوان کرد.
🔹معتمدیان گفت: کمک به بهبود شرایط جاده های مرزی، تأمین امکانات مورد نیاز در مرز و مسایلی که در موضوع انسداد مرزهای استان به مرزبانان عزیز استان کمک می کند، از جمله اقداماتی است که در برنامه ریزی های آینده در دستور کار قرار می گیرد.
🔹وی با اشاره به حضور مقتدرانه مرزبانان برای صیانت از مرزها در مناطق مختلف استان خاطرنشان کرد: اخیراً نیروهای جان بر کف ارتش هم برای حراست از مرزها در کنار مرزبانان استقرار پیدا کرده اند.
🔹به گفته وی؛ در سایه تعامل، همکاری و هم افزایی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی، خوشبختانه خراسان جنوبی، امن ترین مرزهای کشور را دارد.
🔹لازم به ذکر است دراین بازدید فرمانده مرزبانی و معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار، محمد صادق معتمدیان را همراهی می نمودند.