پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار

🔻خبرنگاران سربازان عرصه اطلاع‌رسانی و تنویر افکار عمومی هستند، که جامعه را با حقایق و واقعیت‌های موجود آشنا می‌سازند، از این‌رو رسالت بسیار مهمی بر عهده دارند و از جایگاه بالایی برخوردار هستند.

حسن عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان استان، طی پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

🔽 متن پیام بدین شرح است:

🔻روز خبرنگار همواره یادآور تلاش‌های خستگی‌ناپذیر کسانی است که تمام همت‌شان بالا بردن سطح آگاهی در جامعه است.

🔻فرا رسیدن هفدهم مرداد ماه، سالروز شهادت مظلومانه شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی، و “روز خبرنگار” را به تمامی اصحاب رسانه، خبرنگاران، صاحبان اندیشه و قلم و تلاشگران عرصه ی خبر و اطلاع‌رسانی، که با قلم خود زمینه‌های تنویر افکار عمومی جامعه و توسعه پایدار اجتماعی را رقم می‌زنند، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

🔻خبرنگاران با ایفای مسئولیت‌های خطیر این حوزه و به ‌عنوان چشمان بینا و زبان گویای جامعه و همچنین طلایه‌داران آگاهی‌بخشی، نقشی بی بدیل و ارزشمندی در سعادت و سلامت جامعه ایفا می‌کنند و حضور آنان در حلقه‌های ارتباطی اجتماع عنصری ارزشمند و مهم تلقی می‌شود.

🔻بر خود لازم می‌دانم به‌ عنوان عضوی از جامعه بزرگ ورزش و جوانان خراسان جنوبی، این روز شکوهمند را به خبرنگاران معزز و محترم که همواره حامی و همراه ورزش و جوانان استان هستند تبریک گفته و ضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه، مراتب سپاس و قدردانی خود را اعلام نمایم.

مانا و تندرست باشید.