فرمانده سپاه انصارالرضا (ع)  استان خراسان جنوبی با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در انتخابات دشمن را ناامید و مایوس می‌کند، گفت: دشمنی استکبار با حاج قاسم به واسطه این بود که شهید سلیمانی منافع استکبار را در منطقه غرب آسیا به خطر انداخت.

، سردار مهدوی در جمع سربازان متاهل سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی و خانواده‌های آنها، اظهار داشت: با گذشت چهار سال از سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، ترس دشمن از حاج قاسم، مکتب سلیمانی و زائر شهید سلیمانی به علت حق بودن این شخصیت و مکتب است.

وی افزود: ترس دشمن و استکبار جهانی از حمله به مکتب و زائر شهید سلیمانی از آشکار شدن سیاست‌های ظالمانه و چهره پلید و پوشالی آنها در هدف قرار دادن کودکان و زنان بی دفاع غزه است.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: قاعده جنگ هدف قرار دادن و بمباران مردم بی دفاع و مظلوم شهرها و روستاها نیست، قاعده جنگ ایستادگی در برابر رزمندگان و نیروهای نظامی است. رژیم کودک‌کش صهیونیستی توان مقابله با حماس که یک نیروی مقاومتی کوچک است را ندارد.

مهدوی بیان کرد: مردانگی در جنگ ایستادگی و تقابل در میدان نبرد است نه اینکه با هواپیماهای جنگی زنان و کودکان بی دفاع را بمباران کنند. همه این جنایت‌ها به علت این است که نمی‌خواهند واقیعت‌های پلید چهره استکبار و جنایت‌های غرب بر ملا شود.

وی عنوان کرد: جرم شهید سلیمانی این بود که در برابر ظالمان ایستاد و استکبار به این نتیجه رسید که اگر این روند ادامه‌دار باشد کشورهای جهان از آنها روی بر می‌گردانند و به سمت اسلام تغییر موضع می‌دهند؛ ترس آنها از قدرت اسلام بود. دشمنی استکبار با حاج قاسم به واسطه این بود که شهید سلیمانی منافع استکبار را در منطقه غرب آسیا به خطر انداخت.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی ادامه داد: امنیتی که امروز در کشور داریم به واسطه لطف خداوند و برکت خون شهیدان است که باید قدردان آنها باشیم. راه برون رفت از مشکلات کشور؛ تلاش، خودباوری، تکیه بر توان داخل، ارتقا علمی و ایستادگی است که این عوامل مردان بزرگی را می‌طلبد اما دشمن این را نمی‌خواهد.

مهدوی گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات دشمن را ناامید و مایوس می‌کند و ضریب امنیت در کشور را بالا می‌برد. حضور در انتخابات و انتخاب فرد کارآمد عرصه‌ای است که به حل مشکلات کشور کمک می‌کند بنابراین حضور همگان در این انتخابات ضروری و لازم است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی نیز در این دیدار، گفت: انقلاب اسلامی زیرساخت و تمدن‌سازی ظهور امام زمان(عج) را فراهم می‌کند.

حجت الاسلام کمالی با بیان اینکه امروز در چله دوم انقلاب اسلامی قرار داریم، گفت: امروز جمهوری اسلامی به برکت ایمان و دکترین انقلاب اسلامی به قدرت اول منطقه تبدیل شده است. امروز استکبار جهانی به دنبال هدف قرار دادن بنیان خانواده در ایران است تا فرهنگ غربی را به سبک زندگی خانواده ایرانی تحمیل کند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) گفت: اگر محور زندگی ما خدا شد، بنا بر فرمایش پروردگار خودش زندگی ما را مدیریت می‌کند.

در این مراسم از سربازان متاهل که در سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی خدمت می‌کنند، تجلیل شد.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور