#خبر_و_هنر

#خراسان_جنوبی

#khabar_va_honar

#southern_Khorasan

#Birjand

#khabarvahonar

#خبر_و_هنر #خبروهنر

#خبر_هنر #خبر #اخبار #هنر #فرهنگ

#بیرجند #قاین #طبس #فردوس #سرایان #نهبندان #خوسف #بشرویه #زیرکوه #درمیان #سربیشه

🔹معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد: جهاد تبیین، فریضه ای فوری و قطعی برای همه است.
طالبی با تأکید بر این مطلب در آیین تجلیل از فعالان قرآنی مجتمع فرهنگی- تربیتی شهید آوینی که در اردوگاه یادگار امام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان برگزار شد، خاطرنشان کرد: شما باید به این نکته توجه کنید که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سال گذشته، جهاد تبیین را مطرح کرده و برآن تأکید داشتند.
🔹وی خطاب به فعالان قرآنی متذکر شد: ما در زمانی قرار داریم که مشکلات اقتصادی دامنگیر است و دشمن لحظه به لحظه از این نارسایی ها سوء استفاده می کند.
🔹به گفته وی؛ دشمن با امپراتوری رسانه ای که تشکیل داده از همان ابتدای انقلاب، همه تلاشش بر این بوده تا به خیال خودش برعلیه ما نقشه شوم بکشد.
🔹معاون استاندار با بیان این که دشمن در همه این سال ها، جنگ های مختلفی را بر ما وارد کرده، اظهار داشت:با درایت، هوشیاری و بصیرت رهبری و نیز همراهی مردم، همه نقشه های شوم دشمنان، نقش برآب شد اما در این فضای شبهه انگیز وظیفه و تکلیف ما و جامعه اسلامی قرآنی تبیین است.
🔹طالبی با تأکید بر اینکه باید از هر موقعیت و فرصتی برای تبیین موضوعات اساسی انقلاب و نظام استفاده کنیم، گفت: در این صورت امیدواری ایجاد می شود و دشمن به اهداف خود نمی رسد.
🔹وی ادامه داد: از اول انقلاب تا کنون با وجود همه مشکلاتی که دشمنان برای ما ایجاد کرده اند، نظام برکات و توفیقات بزرگی داشته است.
معاون استاندار با اشاره به فرمایش امام خمینی(ره) که ما باید انقلاب خود را صادر کنیم، خاطرنشان کرد: اگر آن روزها برخی ها این صحبت امام (ره) را باور نکردند اما امروزه به وضوح قابل مشاهده است که ما انقلاب خود را به دنیا صادر کرده ایم.
🔹طالبی با تأکید براینکه در برخی از کشورهای عربی هم نشانه های انزوا قابل مشاده است، تصریح نمود: الگوی همه کشورهای یمن ، سوریه ، عراق و … ایران بود .

وی با بیان اینکه به فضل خدا، توفیقات بزرگی در کشور و در سطح منطقه داشته و داریم، تصریح نمود: امروز در موضوع نظامی دفاعی به جایی رسیده ایم که هیچ کس جرأت ندارد کوچکترین تعرضی به کشور ما داشته باشد.
🔹معاون استاندار با تأکید بر این که همچون عین الاسد، آمریکا را در اقصی نقاط جهان، هدف قرار می دهیم، گفت: این که کشتی های آمریکایی ها ، داعش و .. را زدیم، همه از توفیقات نظام است و نباید دست کم گرفته شود، لذا جهاد تبیین همین است.
🔹طالبی با بیان این که یأس و ناامیدی که دشمن به دنبال آن است را باید نقش برآب کنیم، اظهار داشت: آزادگی و آزادی که ما داریم و همچنین عزمی که در کشور رقم زده ایم، همه و همه از توفیقات نظام جمهوری اسلامی ایران است.
🔹به گفته وی؛ با این فضای ایرانی و اسلامی که ایجاد شده و با پیشرفت های علمی مختلفی که داشته و داریم، به فصل خدا با نظر و عنایت رهبری مشکلات اقتصادی هم برطرف خواهد شد.
🔹وی خطاب به فعالان قرآنی گفت: شما باید به خود افتخار کنید که در راه قرآن گام برمی دارید و بر این توفیق باید شاکر خداوند باشید.