#خبر_و_هنر

#خراسان_جنوبی

#khabar_va_honar

#southern_Khorasan

#Birjand

#khabarvahonar

#خبر_و_هنر #خبروهنر

#خبر_هنر #خبر #اخبار #هنر #فرهنگ

#بیرجند #قاین #طبس #فردوس #سرایان #نهبندان #خوسف #بشرویه #زیرکوه #درمیان #سربیشه

🔸دستور ویژه برای پیگیری مطالبات اهالی کاظمیه بیرجنددکتر قناعت همزمان با شب شهادت حضرت مسلم ابن عقیل(ع) با حضور در جمع نمازگزاران مسجد امام سجاد(ع) محله کاظمیه بیرجند به گفتگو و بررسی مشکلات اهالی محل پرداخت.
🔹استاندار در این بازدید یک و نیم ساعته که با حضور نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران و مسئولان همراه بود، ضمن شنیدن صحبت های اهالی درخصوص مشکلات محله و مسجد، دستورات لازم را برای حل بخشی از این مسایل صادر کرد.
🔹فرماندار بیرجند در این برنامه درجمع نمازگزاران از احداث یک مجتمع درمانی خیر ساز در محله کاظمیه بیرجند خبر داد و گفت: عملیات اجرایی ساخت این بنا به زودی آغاز خواهد شد.
🔹فاضلی فرد در خصوص درخواست شهروندان محله کاظمیه برای احداث راه ارتباطی این محله به مرکز شهر نیز گفت: این موضوع نیز در دست پیگیری و بررسی است و در این راستا پیشنهاداتی در شورای ترافیک مطرح شده که ان شاء الله به نتیجه برسد، این مشکل محله نیز حل خواهد شد.
🔹درخواست اهالی برای توسعه فضای محل برگزاری نماز مسجد امام سجاد(ع) نیز با این توضیح به پاسخ رسید که اعتبار توسعه بنای مسجد با مساعدت استاندار تأمین خواهد شد.
🔹فاضلی فرد همچنین با اشاره به اینکه برای توسعه ورزش و تشویق جوانان محله به ورزش، تأکید خواهد شد که در سالن ورزشی محله وقتی برای ورزش جوانان این محل و مسجد اختصاص یابد.
🔹وی توجه به محلات کم برخوردار را از اهداف دولت عنوان کرد و گفت: کمک خواهیم کرد تا سیما و منظر محله نیز از این وضعیت خارج شود