🔹رئیس ستاد انتخابات استان گفت: می توان از ظرفیت هنر برای تأثیر گذاری بیشتر در همه عرصه ها استفاده‌‌ نمود.
خوش خبر با بیان مطلب در مراسم اختتامیه جشنواره استانی عکس”تصویرحماسه” خاطرنشان کرد: این جشنواره که به همت روابط عمومی استانداری برگزار شده، اقدام ارزشمندی است.
🔹وی تأکید کرد: این کار بزرگ، شروعی است که باید تداوم یابد.
🔹به گفته وی؛ باید در همه عرصه ها از ظرفیت هنر، رسانه و مطبوعات استفاده نماییم تا به موفقیت برسیم.
🔹معاون استاندار، هنر عکاسی را دارای سبک های مختلف خواند و گفت: هنر عکاسی در سبک عکاسی طبیعت،مستند سازی، خبر و… فعال است و همه اینها در جایگاه خود ظرفیت خوبی است که باید در جای درست استفاده شود تا تأثیرش در مخاطب ماندگار گردد.
🔹خوش خبر با اشاره به عکس هایی که از انتخابات گرفته شده و برای شرکت در جشنواره ارسال شده است، گفت: این تصاویر نمایش بخشی از فرهنگ غنی این دیار فرهنگ پرور می باشد.
🔹وی تأکید کرد: تقویت این مقوله ها که پشتوانه فرهنگی ما هستند باید مورد توجه قرار گیرد.
🔹رئیس ستاد انتخابات استان در بخش ابتدایی صحبت هایش به حضور چشمگیر مردم استان در انتخابات اشاره کرد و گفت: حضور مردم با مشارکت بالای ۷۴ درصدی در انتخابات ۱۴۰۰ دفاع از سابقه درخشان مردم استان در انتخابات های گذشته بود.
🔹خوش خبر ادامه داد: انتخابات فرصت مغتنمی برای حرکت رو به جلوی ایران اسلامی است و تا زمانی که انتخابات برگزار و مردم در آن مشارکت می کنند، جمهوریت نظام که برگرفته از اندیشه ناب معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) است، پابرجا خواهد بود

🔹وی انتخابات را متعلق به همه مردم ایران اسلامی دانست و گفت: انتخابات متعلق به همه مردم ایران است، لذا همه باید قدر این نعمت طلایی نظام جمهوری اسلامی ایران را بدانیم.
🔹به گفته وی؛ حضور مردم در انتخابات مشت محکمی بر دهان همه کسانی بود که در تلاش بودند جمهوریت را از نظام اسلامی بگیرند و یا آن را کمرنگ نمایند.
🔹معاون استاندار به شرایط خاص برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ اشاره کرد و گفت: انتخابات ۱۴۰۰ در شرایط خاص تحریم ، کرونا، گرفتاری های اقتصادی و دیگر توطئه های دشمن برای دلسرد کردن مردم در حالی برگزار شد که با همت مردم و دلسوزی مسئولین ملت بزرگ و زمان شناس ایران از این آزمون سربلند بیرون آمد و به حق مردم برنده این میدان بزرگ بودند.
🔹خوش خبر به موفقیت استان در برگزاری انتخاباتی سالم، امن و با مشارکت بالای مردم اشاره کرد و تصریح نمود: این مهم موجبات خشنودی رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) را فراهم نمود.
🔹وی از حضور درخشان و ماندگار مردم استان در این انتخابات تقدیر کرد و گفت: مشارکت بالای ۷۴ درصدی و فاصله معنادار مشارکت مردم خراسان جنوبی با دیگر استان های کشور به باور و اعتقاد مردم بازمی گردد.
🔹رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان به عنوان دبیر جشنواره به تشریح اقدامات صورت گرفته برای برگزاری جشنواره عکس پرداخت.
🔹مالکی با بیان این که ۲۰۰ قطعه عکس به دبیرخانه رسیده، اظهار داشت: هیئت داوران از بین آثار رسیده، ۶ مورد را به عنوان برگزیده معرفی نموده است.
🔹مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز از جشنواره منطقه ای دکتر معتمدنژاد گفت.
🔹نبی زاده متذکر شد: با توجه به جایگاه و اهمیت انتخابات، بخشی از این جشنواره به انتخابات اختصاص یافته است.
🔹شایان ذکر است: در پایان جلسه، محسن نوفرستی، مهدی طالبی، حسین توحیدی فر، مهدیه مختاری پور، صالح گلکاری و حدیث شاهوردی به عنوان برگزیدگان جشنواره با اهداء تندیس، لوح تقدیر و وجه نقد تقدیر شدند.