#خبر_و_هنر

#خراسان_جنوبی

#khabar_va_honar

#southern_Khorasan

#Birjand

#khabarvahonar

#خبر_و_هنر #خبروهنر

#خبر_هنر #خبر #اخبار #هنر #فرهنگ

#بیرجند #قاین #طبس #فردوس #سرایان #نهبندان #خوسف #بشرویه #زیرکوه #درمیان #سربیشه

استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد: آب و جاده اولویت اصلی شهر و بخش دیهوک است.
دکتر جواد قناعت با تأکید بر این مطلب در دیدار معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس، امام جمعه، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و بخش دیهوک، از مردمان متدین و انقلابی شهر و بخش دیهوک گفت و خاطرنشان کرد: بقیه مشکلات این شهر باید بررسی شده و بنا بر اهمیتی که دارند برای مرتفع شدن در دستور کار قرار گیرند.
🔹به گفته وی؛ شهر دیهوک نقطه اتصال خراسان جنوبی با استان های همجوار است و باید توجه بیشتری به آن بشود.
🔹وی با اشاره به اینکه بنده تاکنون چندین مرتبه به دیهوک سفر داشته ام و از نزدیک در جریان بخش زیادی از مشکلات هستم، گفت: اولویت اول شهر دیهوک آب آشامیدنی و سپس جاده است.
🔹استاندار با بیان اینکه میدان ورودی دیهوک نیازمند زیباسازی است، افزود: میدان ورودی به شهر دیهوک از سمت طبس یک نقطه کلیدی و مهم در ورودی استان است که باید به بهترین شکل ممکن زیباسازی و مرتب شود و از نظر ترافیکی و ایمن سازی جاده ای نیز مشکلات آن رفع گردد.
🔹قناعت با اشاره به درخواست اعضای شورای شهر دیهوک مبنی بر ساخت بیمارستان درمان بستر در این شهر، گفت: با وجود اعلام آمادگی خیر، ساخت این بیمارستان باید سریعتر در دستور کار مدیران قرار گیرد و زمین مورد نظر برای ساخت آن تعیین شود.
🔹وی وجود خیر برای ساخت این بیمارستان را یک فرصت مغتنم و مهم برای خدمت به مردم دیهوک عنوان کرد و گفت: معاونت عمرانی استاندار به همراه فرماندار ویژه طبس و مدیرکل راه و شهرسازی برای تأمین زمین مورد نیاز برای ساخت بیمارستان هر چه زودتر جلسه ای را برگزار کنند.

🔹استاندار با اشاره به سفر وزیر ورزش به خراسان جنوبی در آینده نزدیک، گفت: بخش دیهوک در سفر وزیر ورزش به صورت ویژه دیده شده و پروژه های ورزشی این شهر نیز مورد تأکید قرار خواهد گرفت.
🔹قناعت افزود: درخواست هایی را که شهردار و اعضای شورای شهر و بخش دیهوک مطرح کردند، معاون امور عمرانی و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری طی جلساتی مجزا و متعدد با حضور مدیران کل مربوطه مطرح و در مورد آنها تصمیم گیری و در نهایت گزارش این جلسات را به بنده ارائه دهند.