معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در آیین افتتاحیه نهمین دوره جشنواره فیلم فجر خراسان جنوبی از آغاز اکران فیلم های چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در دو سینمای فردوسی و بهمن بیرجند خبر داد.

 سید علی زمزم در آیین افتتاحیه نهمین دوره جشنواره فیلم فجر خراسان جنوبی و در حاشیه اکران فیلم «یادگارجنوب» که با حضور فرماندار شهرستان بیرجند و جمعی از مسئولین و علاقه مندان به فیلم و سینما در محل سالن سینما فردوسی بیرجند برگزار شد؛ گفت: بنا به سیاست های دولت مردمی و در راستای توسعه عدالت فرهنگی سینماهای فردوسی و بهمن مرکز استان میزبانان تعداد ۲۱ فیلم‌ حاضر از بین ۲۴ فیلم در بخش سودای سیمرغ چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر خواهند بود.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر جشنواره فیلم فجر خراسان جنوبی ادامه داد: علاقمندان می توانند بلیت فیلم های جشنواره را به قیمت ۳۵۰هزار ریال بصورت الکترونیکی و از طریق سامانه  های ایران‌تیک، آی تیکت و گیشه هفت خریداری کنند.

گفتنی است؛ در روز نخست نهمین دوره جشنواره فیلم فجر خراسان جنوبی، دو فیلم «یادگار جنوب» و «بعد از رفتن» در۴ سانس در سینماهای مرکز استان به نمایش گذاشته و مورد استقبال کم نظیر مردم قرار گرفت.

نوشته و خبر نگار : مهدیه حسن پور دبیر سرویس فرهنگی و هنری و ا.حسن پور