مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از انعقاد ۱۰۳ پیمان جاری، عمرانی و امور تدارکات و عملیات کالا توسط این شرکت در سالجاری خبر داد.

 رحمان محمودی با اعلام این خبر اظهار داشت: شرکت گاز استان خراسان جنوبی در راستای انجام رسالت کاری خود و در جهت خدمات رسانی مستمر به مردم و همچنین ایجاد زیرساخت‌های گازرسانی در استان طی سال گذشته ۱۰۳ مورد پیمان را با مبلغ ۲۴ هزار و ۵۵ میلیارد ریال با پیمانکاران، مشاوران و تامین کنندگان مختلف منعقد کرده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی تصریح کرد: از ۱۰۳ مورد معاملات ثبت شده ۵۱ مورد معامله اعم از مناقصه و استعلام در بخش طرح‌های عمرانی، ۱۷ مورد در بخش جاری و پشتیبانی و ۳۵ مورد در بخش خرید کالا بوده است.

وی با اشاره به انتخاب شرکت گاز استان خراسان جنوبی به عنوان استان معین در گازرسانی به سیستان و بلوچستان افزود: از پیمان‌های برگزار شده ۴۴ مورد مربوط به پروژه‌های گازرسانی به استان سیستان و بلوچستان بوده است.

محمودی افزود: استفاده از سامانه تدارکات الکترونیکی یکی از راهکارهای کلیدی در جهت افزایش بهره‌وری، مبارزه با فساد، ایجاد شفافیت و مدیریت تخصیص منابع سازمانی است.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی ضمن تقدیر از فعالیت واحد امور قراردادهای شرکت گاز استان خراسان جنوبی تصریح کرد: تمامی مراحل شامل انتخاب پیمانکاران، مشاوران و تامین کنندگان پیمان‌های فوق، مراحل تخصیص و تامین اعتبار، طراحی و تکمیل نقشه ها و سایر موارد در سایت‌های مربوطه از جمله پایگاه اطلاع رسانی مناقصات، سایت شرکت گاز استان خراسان جنوبی، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت و پایگاه اطلاعات قراردادها درج می‌شود.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور