#خبر_و_هنر

#خراسان_جنوبی

#khabar_va_honar

#southern_Khorasan

#Birjand

#khabarvahonar

#خبر_و_هنر #خبروهنر

#خبر_هنر #خبر #اخبار #هنر #فرهنگ

#بیرجند #قاین #طبس #فردوس #سرایان #نهبندان #خوسف #بشرویه #زیرکوه #درمیان #سربیشه

🔹سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی تأکید کرد: به مسایل تعاونی ها، به عنوان یکی از بازوان مؤثر در توسعه اقتصادی استان به صورت ویژه و تخصصی پرداخته شود.
اشرفی با تأکید بر این مطلب در جلسه بررسی مسایل و مشکلات تعاونی ها که در اتاق تعاون برگزار شد، خاطرنشان کرد: برای برگزاری جلسات تخصصی ویژه ماهانه به منظور پیگیری مسایل و مشکلات تعاونی ها آمادگی لازم را داریم.
🔹وی با تأکید بر این که در این جلسات به صورت ویژه شرکت می کند، از رئیس اتاق تعاون استان خواست؛ زمینه را برای برگزاری این جلسات ماهانه فراهم نماید.
🔹سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری متذکر شد: یکی از دغدغه های مهم در حوزه تعاونی ها مباحث نظارتی ، مدیریتی و ساختاری است که باید به این موارد توجه بیشتری شود .
🔹اشرفی به سهم‌ قابل توجه اتاق تعاون در اقتصاد استان اشاره کرد و تصریح نمود: با روی کار امدن دولت سیزدهم، فصل نوینی از خدمت در کشور آغاز شده و باید از این فرصت، بیشترین استفاده را ببریم.
🔹وی اظهار داشت: می توان با برگزاری جلسات و پای کار آمدن سایر سازمان های مربوطه زمینه را برای رفع چالش های پیش روی تعاونی ها مرتفع کرد.
🔹شایان ذکر است؛ در این جلسه مهمترین مسائل و مشکلات تعاونی ها در حوزه های صنایع دستی، مصرف، صنوف آلاینده ، مسکن ، مرزو…. مطرح شد