🔹مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی از اعزام محموله جدید کمک های استان به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان خبر داد.
محمدعلی آخوندی با اعلام این خبر، خاطرنشان کرد: این محموله به محض اتمام بارگیری ، امروز به سیستان و بلوچستان اعزام می شود.
🔹وی با بیان اینکه این محموله شامل ماشین آلات سنگین است، تصریح کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته، یک دستگاه بولدوزر، یک دستگاه لودر و یک دستگاه تانکر آبرسانی به سیستان و بلوچستان اعزام می شوند.
🔹مدیرکل مدیریت بحران استانداری هم افزایی و همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، شرکت آب و فاضلاب و شرکت آب منطقه ای را در راستای تأمین این ماشین آلات مؤثر خواند.
🔹آخوندی از ارتباط مستمر ستاد مدیریت بحران خراسان جنوبی با سازمان مدیریت بحران کشور و مدیران استان سیستان و بلوچستان در راستای تأمین نیازهای مناطق سیل زده گفت و تأکید کرد: پیگیری ها برای تأمین و اعزام نیازهای اعلام شده ادامه دارد.
🔹وی با بیان اینکه ارسال کمک های جمعیت هلال احمر استان به سیستان و بلوچستان از چند روز قبل آغاز شده، گفت: اعزام ۱۴ تیم امدادگر به ظرفیت ۵۴ نیروی تخصصی و اعزام هزار تخته پتو، ۳ هزار و ۸۰۰ بسته غذایی، ۵ هزار و ۲۰۰ کیلوگرم نایلون و …از جمله اقدامات صورت گرفته در این راستاست.
🔹به گفته وی؛ ۷ دستگاه پیکاپ،۳ دستگاه کامیونت، ۳ دستگاه هایلوکس، یک دستگاه کامیون و یک دستگاه تریلی نیز از طریق جمعیت هلال احمر استان به مناطق سیل زده اعزام شده و امدادرسانی ها همچنان ادامه دارد.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور