🔹سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه آیت الله رئیسی، یار وفادار رهبر معظم انقلاب بود، گفت: آیت الله رئیسی، تکیه گاه و پناهگاه خوبی برای مردم خراسان جنوبی بودند.
مهدی جعفری امروز سه شنبه یکم خردادماه در در کمیته فرهنگی مراسم بدرقه و تشییع آیت الله شهید رئیسی در بیرجند، خاطرنشان کرد: آنچه از توفیقات را در خراسان جنوبی شاهدیم به برکت وجود آیت الله رئیسی بود و خراسان جنوبی به واسطه وجود این عزیز، طی سال های گذشته شاهد اتفاقات خوبی بوده است.
🔹وی تأکید کرد: مردم خراسان جنوبی نسبت به خصوصیات اخلاقی و کاری حضرت آیت الله رئیسی کاملاً آگاه هستند.
🔹سرپرست معاونت اقتصادی استانداری با اشاره به جایگاه ویژه محرومین در نگاه آیت الله رئیسی، ادامه داد: آیت الله رئیسی بسیار سختکوش و بااخلاص بودند و در خدمت و مجاهدت های خود، صداقت داشتند.
🔹جعفری با بیان اینکه آیت الله رئیسی، یار وفادار رهبر معظم انقلاب بودندتصریح کرد: ایشان به طور ویژه از رهبر معظم انقلاب حمایت می کردند.
🔹وی با اشاره به واقعه شهادت آیت الله رئیسی و هیئت همراه ایشان، متذکر شد: مردم خراسان جنوبی نه تنها رئیس جمهور بلکه نماینده خود در مجلس خبرگان رهبری را از دست داده اند و این عزا برای مردم این استان بسیار سنگین است.
🔹به گفته وی؛ مزد تلاش های صادقانه و مجاهدت های خالصانه چیزی جز شهادت نیست و آیت الله رئیسی مزد خود را گرفت و عزتش بین مردم بیشتر شد .
🔹شایان ذکر است: در این جلسه که با حضور دستگاه های متولی همراه بود، درخصوص نحوه اجرای مراسم، فضاسازی شهری، روند حضور هیئت های مذهبی به مراسم و … تصمیمات لازم اتخاذ شد.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور