نشست بررسی وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبی به شهرستان‌های استان برگزار و اعلام شد که ۹۰ درصد این پروژه‌ها اجرایی شده است.

 در این جلسه که به ریاست استاندار و با حضور معاون، مدیران و کارشناسان معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری همراه بود، وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

دبیرخانه پیگیری مصوبات سفر که در معاونت عمرانی استانداری فعال است، ضمن ارائه گزارشی از وضعیت موجود به این نکته اشاره داشت که از مجموع ۵۸۶ مصوبه منعقده در ۱۴ سفر رسمی استاندار به مناطق مختلف استان تاکنون ۹۰ درصد وارد فاز عملیاتی شده‌اند.

براساس این گزارش ۱۴۵ مصوبه به صورت صد درصدی اجرا شده و به بهره‌برداری رسیده است و اجرای سایر پروژه‌ها همچنان ادامه دارد.

همچنین در این جلسه مقرر شد، اولویت تحقق مصوبات بر مواردی باشد که مشکلات مردم بسرعت رفع شود و ضمن پیش بینی اعتبارات مورد نیاز تحقق مصوبات، در جلسات شورای برنامه ریزی تخصیص اعتبار در اولویت قرار گیرد.

علاوه بر این اولویت دستگاه‌های اجرایی در سال ۹۹ پیگیری تحقق مصوبات سفر بوده و با تشکیل جلسات و پیگیری‌های مستمر، مشکلات و موانع فراروی تحقق مصوبات رفع شود.