#در_خانه_میمانیم

#شکست_کرونا_مردم_همدلی

#کرونا_را_شکست_میدهیم

#رعایت_بهداشت_فردی

 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: هشت واحد صنفی متخلف در شهرستان بیرجند با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در یک هفته گذشته پلمب شد.

سرهنگ علی اکبر حیدری روز شنبه بیان کرد: ماموران اماکن پلیس امنیت عمومی خراسان جنوبی برابر مطالبات عمومی و در راستای پیشگیری از بیماری کرونا با همکاری سازمان‌های مسئول از ۲۸ تیرماه تا سوم مرداد ماه سال جاری به مدت یک هفته از ۶۴ واحد صنفی در استان بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی افزود: در بازدید از صنوف به ۱۷ واحد صنفی تذکر ابلاغ شد و ۱۱ واحد صنفی نیز تعهد کتبی دادند، ۱۰ واحد متخلف نیز اخطاریه دریافت کردند و هشت واحد صنفی متخلف پلمب شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی هدف از اجرای این طرح را نظارت کامل بر اصناف در راستای رعایت اصول بهداشتی و ارتقای امنیت اجتماعی عنوان کرد و گفت: کسب رضایت‌مندی مردم و افزایش احساس امنیت در جامعه از اولویت‌های پلیس است.

وی تصریح کرد: شهروندان، صنوف و بازاریان باید برابر دستورالعمل‌های صادره از طریق وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی اقدام کنند تا ان‌شاء‌الله بتوانیم روند بیماری کرونا را کنترل و مهار کنیم.