-مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی با اشاره به اجرای ۵۰۰ برنامه فرهنگی به مناسبت پیروزی انقلاب گفت: کتاب «زنده تر از همیشه» به مناسبت دهه فجر رونمایی می شود.

محمود حاجی  به خبرنگاران اظهارکرد: ما در کتابخانه‌های عمومی در جهت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و اثرگذاری مثبت در بین جامعه به خصوص نسل جوان جامعه و آماده سازی آینده ایران اسلامی هدف گذاری کرده برنامه‌های ویژه‌ای را برگزار می‌کنیم که مورد استقبال کودکان نوجوانان و جوانان قرار گرفته است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان جنوبی گفت: این اداره کل در تمامی مناسبت‌های ملی و مذهبی با دستی پر به میدان آمده است تا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب جامه عمل بپوشاند.

حاجی ادامه داد: با برنامه ریزی‌های انجام شده در اداره کل کتابخانه‌های عمومی ۵۰۰ برنامه مختلف فرهنگی در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در تمامی کتابخانه‌های شهری و روستایی برگزار خواهد شد.

وی گفت: سه ویژه برنامه رونمایی از کتاب زنده‌تر از همیشه، محفل قرآنی، ادبی و مسابقه کتابخوانی از کتاب انتخابات از منظر فقه و اخلاق توسط اداره کل و مسابقات نقاشی، قصه‌گویی، شعر خوانی، معرفی کتاب، نشست کتابخوان، نمایشگاه کتاب و چندین برنامه ویژه ایام الله دهه فجر برگزار خواهد شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی اظهارکرد: این برنامه‌ها با مخاطب سنجی و در نظر گرفتن جامعه هدف برنامه‌ریزی شده تا مورد استقبال مراجعه کنندگان به کتابخانه و عموم اهالی همجوار کتابخانه‌های عمومی باشد.

رئیس دبیر خانه انجمن کتابخانه عمومی خراسان جنوبی اظهارکرد: با استقبال خوبی که از طرح سفیر کتاب در مناسبت‌های گذشته شده است در این ایام هم سفیران کتاب به روستاهای دور افتاده مدارس خواهند رفت و کار تبیین انقلاب اسلامی را انجام خواهند داد.

حاجی افزود: همچنین در این ایام عضویت رایگان در تمامی کتابخانه‌های عمومی استان انجام می‌شود.

نوشته و خبر نگار : مهدیه حسن پور دبیر سرویس فرهنگی و هنری و ا.حسن پور