?به نام خدا

?”ایمان و امید امام، عامل نرم‌افزاری و به وجود آورنده‌ این تحولات عظیم تاریخی بود و هر کسی و هر مجموعه و جریانی که به ایران، منافع ملی، بهبود اوضاع اقتصادی، پیشرفت کشور و عزت ملی علاقه‌مند است باید همه سعی خود را در تقویت ایمان و امید مردم و جامعه به کار گیرد”. مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی)

?براساس فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی(حفظه الله)، ساقط کردن حکومت ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی، تشکیل جبهه مقاومت علیه استکبار جهانی و توجه به معنویت و اراده الهی تحولات بزرگی هستند که با تکیه امام خمینی (قدس الله نفسه الزکیه) به دو اصل ایمان و امید در دنیا رخ داده است.
?همین رویکرد اساسی که از همان بدو تأسیس نظام مقدس جمهوری اسلامی محور برنامه ها قرار گرفت، سبب شد اینک و با گذشت ۴۵ سال از عمر انقلاب شکوهمند اسلامی، ایران عزیز بر بلندای اقتدار بایستد و با شعار استقلال و آزادی، تحریم ها و تهدیدها را درنوردیده و بر تارک جهان خوش بدرخشد.
?بدون تردید آن چه درون مایه این توفیقات را محکم تر کرده، پشتوانه غنی همراهی های مردم است که به ویژه در عرصه انتخابات که فرصت مغتنم معاندان برای براندازی نظام به شمار می رود، بیش از دیگر مناسبت ها نمود و بروز داشته و دارد.
?مشارکت ارزنده مردم در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ طرحی نو درانداخت و با روی کار آمدن دولت سیزدهم، درهای تازه ای از توفیق را به روی ایران عزیز باز کرد.
?آیت الله دکتر رئیسی با تکیه بر الطاف حکیمانه حضرت حق جلت عظمته و با تأسی از آموزه های اسلام ناب و پیروی از منویات و اوامر عمود خیمه انقلاب ، ولی امر مسلمین توجه به امور مردم که ولی نعمتان نظامند ، را در رأس برنامه‌های خود قرار داده و با تدوین سیاست توسعه تعاملات خارجی، آینده ای روشن را برای ایران اسلامی ترسیم نمود، و بی شک دستاوردهای دولت مردمی ایران قوی در این دو سال گذشته، گواهی بر این ادعا بوده و نویدبخش روزهایی سراسر توفیق می باشد.
?امید که در سایه عنایات امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و با ادامه این راه ، به زودی شاهد توفیقات بیشتر نظام در عرصه جهانی و گشایش در تمامی مشکلات داخلی کشور باشیم.

?جواد قناعت
استاندار خراسان جنوبی