#در_خانه_میمانیم

#شکست_کرونا_مردم_همدلی

#کرونا_را_شکست_میدهیم

#رعایت_بهداشت_فردی

 

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از ارسال یک هزار و ۸۱۰ اثر به دبیرخانه جشنواره کمی “کرونا در انعکاس رسانه‌ای” خبر داد.

محمود رمضانی روز پنجشنبه گفت: فراخوان جشنواره اسفندماه ۹۸ برای تمامی پایگاه‌های خبری فعال دارای مجوز استان ارسال شده بود.

وی اضافه کرد: موضوع جشنواره، تهیه و تولید آثار در رابطه با اطلاع‌رسانی درخصوص پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، میزان نظرسنجی مردم در پیشگیری از پراکندگی گسترده ویروس و همه‌گیری آن، اقدامات و عملکرد نظام، دولت و علوم پزشکی در کنترل و پیشگیری و درمان، اقدامات نیکوکارانه مردم در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، کمک‌های مومنانه، گزارش اقدامات بازرسی، نظارت و برخورد با محتکران و متخلفین، پویش در خانه بمانیم، دیدار مجازی و هر نوع اثر در رابط با موضوع کرونا است.

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: تولیدات در قالب‌های خبر، مصاحبه، گزارش، عکس، تیتر، یادداشت، کاریکاتور و متن‌های آموزشی تا پایان خردادماه به دبیرخانه ارسال شد.

وی اظهار داشت: پایگاه‌های خبری شهرستان بیرجند بیشترین آثار را ارسال کرده‌اند و بیشترین تولیدات ارسالی نیز در قالب خبر است.

رمضانی گفت: زمان برگزاری اختتامیه جشنواره کرونا در انعکاس رسانه‌ای اعلام خواهد شد.