نماینده مردم بیرجند درمجلس شورای اسلامی
نیروی انتظامی در تراز انقلاب مانده است/کارآمدی پلیس باعث تحریم نیروی انتظامی شده است

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: کارآمدی پلیس جمهوری اسلامی ایران باعث تحریم فرماندهان نیروی انتظامی شده است.

حسین خسروی در خصوص تحریم اخیر فرماندهان نیروی انتظامی، اظهار داشت: این اولین بار نیست که آمریکای جنایتکار دست به تحریم فرماندهان و مسئولان کشوری و لشکری می‌زند و ۴۰ سال است که این تحریم‌ها تداوم دارد و این بار نیز برخی از فرماندهان پلیس شامل این تحریم‌ها شدند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: آمریکا کشوری است که در حال غرق شدن در منجلاب مشکلات داخلی خود است و مشکلات اقتصادی، شورش در برخی شهرهای آمریکا و تلفات بالای بیماری کرونا، این کشور را روبه‌زوال می‌برد .

خسروی ادامه داد: رفتار وحشیانه پلیس آمریکا با شهروندان این کشور نشان از خوی وحشی‌گری مسئولان تروریست و جنایتکار این کشور دارد و این در حالی است که نیروی انتظامی علاوه بر مسئولیت‌های متعدد در شهرها و مرزها در مقابله با فتنه‌های ۷۸، ۸۸ ، ۹۶ ،۹۸ ، خوش درخشیده است که شهدا و جانبازان پلیس نشان از تلاش‌ها و مجاهدت‌های نیروی انتظامی برای برقراری امنیت است.

وی بابیان این‌که تحریم نیروی انتظامی تأثیری در امنیت کشور نخواهد داشت؛ افزود: این تحریم‌ها بیشتر جنبه تبلیغاتی و مصرف داخلی برای مسئولان آمریکایی دارد .

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: پس از شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، آمریکا ایران را برای عدم اقدام تلافی جویانه تهدید کرد ولی پس از موشک‌باران عین الاسد، آمریکا جرات نشان دادن هیچ گونه واکنشی نداشت و قطعاً این‌گونه تحریم‌ها هم مانند آن تهدیدها کارایی نخواهد داشت و تلاش نیروهای خدوم نیروی انتظامی مضاعف خواهد شد.

خسروی تصریح کرد: فرماندهان نیروی انتظامی بابت این تحریم‌ها بایستی سجده شکر به‌جای آورند که این تحریم‌ها نشان از کارآمدی این نیرو است و نشان می‌دهد پلیس جمهوری اسلامی ایران در تراز انقلاب مانده است.

وی خاطرنشان کرد: به تعبیر امام خمینی (ره) هنگامی‌که دشمن از شما تعریف کند حتماً یک جای کار ایراد دارد ولی اگر دشمن دشمنی کرد بدانید که درمسیر درست قرار دارید که بابت این موضوع به تمام فرماندهان و کارکنان پلیس در جمهوری اسلامی ایران به‌ویژه در استان خراسان جنوبی خدا قوت عرض کرده و برای آنان از درگاه ایزد متعال موفقیت روزافزون خواستارم.