نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند با صدور پیامی از آحاد مردم برای حضور حماسی در انتخابات ۱۱ اسفند دعوت کرد.

 حجت‌ الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی روز سه‌شنبه در این پیام اظهار کرد: دوست و دشمن به انتظار یازدهم اسفند نشسته اند، دشمنی که همواره با اغوا و فریب، درصدد است افراد جاهل و بی بصیرت را از تعالی و افتخار باز دارد و این وظیفه بزرگ اجتماعی و نیز حق قانونی و دینی هر شهروند ایرانی را از او سلب کند.

وی افزود: اما دوستان عزتمند و غیرتمند با اراده قاطع مصمم هستند در این انتخابات سرنوشت ساز مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی با حضور حماسی خویش، شور و شعوری از خود نشان دهند که بیگانه را برای همیشه مایوس و ناامید کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: مردم شریف و با بصیرت خراسان جنوبی در این مسابقه به خیرات، همچون گذشته گوی سبقت را خواهند ربود و قلب مبارک امام زمان علیه السلام و نایب بر حقشان را از خود راضی نگه خواهند داشت ان شاء الله.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز جمعه ۱۱ اسفند در سراسر کشور برگزار می‌شود.

استان خراسان جنوبی با ۱۱ شهرستان و چهار حوزه انتخابیه اصلی، چهار نماینده در مجلس شورای اسلامی و یک نماینده در مجلس خبرگان رهبری دارد.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور