مدیر اجرایی جشن مردمی گلریزان بیرجند از خرید حدود ۶ هزار و ۲۰۰ دست لباس با حدود دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از کمک‌های خیرین در جشن گلریزان خبر داد.

مهدی قمری در مراسم رونمایی از البسه خریداری شده از محل کمک‌های خیرین در جشن گلریزان گفت: مردم خیر و نیک‌اندیش امسال حدود دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان خیرین در جشن مردمی گلریزان کمک کردند که حدود دو سوم آن هنوز پرداخت نشده است اما حدود شش هزار و ۳۰۰ دست لباس برای توزیع بین دانش آموزان نیازمند خریداری کرده‌ایم.

مدیر اجرایی جشن مردمی گلریزان بیرجند با اشاره به اینکه البسه خریداری شده از کیفیت بسیاری بالایی برخوردار است، ادامه داد: چون البسه از تولیدی‌های معتبر خریداری شده از نظر قیمتی بسیار مناسب بوده به طوری که ارزش ریالی خریدها در بازار حدود ۴ و نیم میلیارد تومان پیش بینی می‌شود.

مردم خراسان جنوبی در گلریزان ۱۴۰۲ گل کاشتندمدیر اجرایی جشن مردمی گلریزان بیرجند با با بیان اینکه از مسئولان، مردم، شرکت‌ها و صنایع در خواست می‌کنیم که میزان تعهد خود را هرچه زودتر به حساب جشن مردمی گلریزان واریز کنند، ادامه داد: بعد از بسته بندی لباس‌های تهیه شده در روزهای ۲۰ و ۲۱ اسفند البسه مورد نظر توزیع می‌شود.

قمری خاطر نشان کرد: امشب البسه بسته بندی می‌شود و روز ۲۰ اسفند در مدارس دبیرستانی و روز ۲۱ در مدارس ابتدایی بین دانش آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

وی با بیان اینکه سال گذشته با کمک ۲ میلیاردی مردم در جشن مردمی گلریزان، ۶ هزار دست لباس خرید کردیم اما امسال هر چند میزان کمک‌ها بیشتر بود اما به دلیل افزایش قیمت کالاها، شش هزار دست لباس خریداری شد، یادآور شد: ضمن تشکر از همه کسانی که کمک کردند، خدا را شاکریم که امسال هم توانستیم با کمک خیران در آستانه عید نوروز برای جامعه هدف لباس تهیه کنیم. دعوت می‌کنیم.

قمری عنوان کرد از مردم دعوت می‌کنیم تا خیرات خود را برای جشن گلریزان در نظر بگیرند تا موجب شادی دل کودکان سرزمینمان شود.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور