🔹🔹مشاور استاندار و مدیر روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی  گفت: مراسم ویژه ۲۷ اردیبهشت ماه، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در استان بر گزار می شود.
مرسل مالکی با اعلام این خبر، در جلسه برنامه ریزی ۲۷ اردیبهشت ماه، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی خاطرنشان کرد : این جلسه به منظور هم فکری در برگزاری هر چه باشکوه تر ویژه برنامه ۲۷ اردیبهشت ماه ، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در استان انجام شده است.
🔹وی تصریح نمود: این مراسم با حضور نماینده عالی دولت در استان برگزار خواهد شد تا خانواده بزرگ روابط عمومی استان از راهنمایی ها و ارشادات ایشان بهره مند شوند.
🔹مشاور استاندار و مدیر روابط عمومی استانداری، به همه گیری شیوع بیماری کرونا و محدودیت های ناشی از آن اشاره کرد و گفت: این جلسه باید با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام شود.
🔹مالکی ادامه داد: مهمترین دستور کار جلسه امروز، همفکری درخصوص چگونگی دعوت از مدیران پرتلاش روابط عمومی دستگاه های اجرایی، زمان برگزاری جلسه و… می باشد.
شایان ذکر است: این جلسه با حضور اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های استان(دوره قبل) و تعدادی از مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی برگزار شد و برنامه ریزی های لازم برای هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم صورت گرفت.