نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه عده‌ای هستند تحت عناوین مختلف خدمت به غرب و کفر می‌کنند، گفت: باید راهکار برای اتمام حجت با خدمتگزاران به غرب ارائه شود.

آیت الله سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه  در دیدار با معاون امور فرهنگی و تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی کشور اظهار کرد: تبلیغ یک مسئله اصلی بوده و منهای آن همه مخاطبانش قاصر هستند.

وی با بیان اینکه آنچه که جامعه از آن متأثر شده مهم است، تصریح کرد: در حالی که می‌دانیم واقع حقایق چیزی دیگری بوده اما انعکاس آن چیز دیگری است.

عبادی با اشاره به تبلیغ صحیح حضرت زینب (س) و امام زین‌العابدین (ع) از صحنه‌های کربلا گفت: اگر تلاش‌های حضرت زینب و امام زین‌العابدین در آن سفر پررنج اما زیبا نبود حقایق در کربلا باقی می‌ماند.

وی با بیان اینکه رسالت پیغمبر گاهی در تبلیغش خلاصه می‌شود بنابراین تبلیغ مسئله مهمی است، افزود: انگیزه‌ها در دوران امام قوی بود و پیام ایشان را می‌رسانند اما امروز علی رغم اینکه امکانات مختلف وجود دارد و غنای انقلاب، اسلام و مکتب به گونه‌ای بوده که هر چه از این سرچشمه برداریم تمام نمی‌شود نتوانسته‌ایم در امر تبلیغ موفق عمل کنیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی یادآور شد: در بسیاری از موارد باید از دشمن بیاموزیم به طوری که در بسیاری از کشورهای همسو مسائلی را که در اولویت تشخیص می‌دهند و در قالب‌های خاص هنرمندانه آن را تجمیع می‌کنند می‌بینیم که در کشورهای مختلف در قالب‌های مختلف یک هدف واحد را همه قبول می‌نمایند.

عبادی بیان کرد: اما در کشور خودمان نظیر ستاد مشترک ارتش ستادی تشکیل نداده‌ایم که مسائل اولویت دار را مشخص و تنظیم نموده و دلایل را در قالب هنری بیان کنیم و آنها را به تمام زیر مجموعه‌هایی که در حوزه تبلیغات فعالیت دارند گسترش دهیم و در واقع هر کدام از این زیر مجموعه‌ها به هر گونه‌ای که خود بخواهند مسائل را تفسیر می‌کنند.

وی گفت: رهبری تبلیغاتی که اتمام حجت باشد وجود ندارد.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی اضافه کرد: مسئله دیگر این بوده که باید در تاریخی معین برای این کشور که بیش از ۲۵۰ هزار نفر شهید شده و هزینه بسیار داده تبلیغات مشخص شود.

عبادی متذکر شد: عده‌ای هستند تحت عناوین مختلف خدمت به غرب و کفر می‌کنند باید برنامه‌ریزی شود که چه طرحی برای آنها داریم و فضا را چگونه تصرف خواهیم کرد باید با این افراد اتمام حجت کنیم.

وی ادامه داد: اکثر هزینه‌های عظیمی که از جان و مال جامعه از دست می‌دهیم به واسطه این افراد است وگرنه اگر این افراد نباشند دیگر از دشمن کاری ساخته نیست.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان داشت: برای وصول انقلاب منتظر جو مناسب هستیم در حالی که دشمن توانسته فرصت‌ها را از ما بگیرد.ر