🔸نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در پیامی از مردم ولایتمدار خراسان جنوبی به خاطر حضور تماشایی در مراسم ۲۲_بهمن قدردانی کرد.

🔸متن پیام آیت الله عبادی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند متعال را شکرگذاریم که در چهل و دومین سالگرد_انقلاب شکوهمند اسلامی، ملت همیشه در صحنه ایران، همچنان با استواری، در مسیر آرمان‌های #بنیانگذار_کبیر_انقلاب_اسلامی و مقام_معظم_رهبری (دامت برکاته) گام برداشته و با شور و شکوهی متفاوت‌تر از سال‌های گذشته، در ۲۲بهمن ۱۳۹۹، حماسه‌ای دیگر را رقم زده اند.

گزارش‌های دریافتی از جای جای استان خراسان جنوبی و کشور عزیزمان ایران اسلامی صحنه‌های بی نظیر از حضور تاریخی مردم در راهپیمایی_خودرویی ۲۲ بهمن و انعکاس دستاورد‌های نظام در بستر‌های گوناگون رسانه‌ای و حقیقی به نمایش گذاشت و امسال الحق و الانصاف ملت سنگ تمام گذاشتند و به دنیا ثابت کردند که در هر شرایطی و موقعیتی مسئله پشتیبانی از انقلاب اسلامی از امور دیگر جداست.

توصیه می‌کنم لیبرال‌ها و آمریکاپرستان داخلی به صحنه ها‌ی امروز انقلاب نگاه کنند، این صدای رسای ملت در برابر سازش و خودباختگی است.

اینجانب ضمن شکرگذاری به درگاه خداوند متعال و افتخار به وجود مردمی آگاه و با بصیرت، از حضور شما مردم شریف استان خراسان جنوبی که در برنامه‌های یوم الله دهه فجر و بویژه روز ۲۲ بهمن ماه حماسه‌ای دیگر را در تجدید بیعت با امام المسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، شهدا و آرمان‌های انقلاب اسلامی خلق نموده اید، تشکر و قدردانی می‌نمایم.

از همت والا و اقدامات ارزشمند جوانان فعال انقلابی در عرصه فضای_مجازی و نهاد شورای_هماهنگی_تبلیغات_اسلامی و همچنین صدا وسیما و اصحاب رسانه که در طول دهه فجر انقلاب اسلامی تلاش و فعالیت موثری داشته اند، صمیمانه سپاسپگزارم.

سید علیرضا عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند
۲۲بهمن ماه