#خبر_و_هنر

#خراسان_جنوبی

#khabar_va_honar

#southern_Khorasan

#Birjand

#khabarvahonar

#خبر_و_هنر #خبروهنر

#خبر_هنر #خبر #اخبار #هنر #فرهنگ

#بیرجند #قاین #طبس #فردوس #سرایان #نهبندان #خوسف #بشرویه #زیرکوه #درمیان #سربیشه

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی گفت: ۶۰ درصد زیرساخت‌های ورزشی خراسان جنوبی فرسوده است که این موضوع نیازمند توجه ویژه وزارت ورزش و جوانان است.

محمدرضا طالبی،  در مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی که با حضور معاون حقوقی، مجلس و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار کرد: البته تاکنون خدمات خوب و مطلوبی توسط نظام جمهوری اسلامی ایران در خطه خراسان جنوبی ارائه شده است.

وی بیان کرد: در دولت جهادی آیت الله رییسی انتظار ما از وزارت ورزش و جوانان این است که توجه ویژه‌تری به خراسان جنوبی داشته باشد چرا که مردم استان لایق خدمات ارزشمندی هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه برای داشتن یک جامعه پویا و زنده نیاز به جوانان پرشور، جهادی و انقلابی داریم، تصریح کرد: یکی از راه‌های ساختن اینگونه جامعه، این است که جوانان ما در محیط و جامعه‌ای پرورش یابد تا از نظر جسمی، روحی و روانی در وضعیت مناسبی قرار گیرد.

طالبی ادامه داد: از عمده وظایف وزارت ورزش و جوانان پرورش نسل جوان از نظر جسمی، روحی و روانی است.

وی در ادامه بر لزوم جهاد تبیین در حوزه جوانان با توجه به هجمه‌های مختلف دشمنان تاکید کرد و افزود: در حوزه جوانان، دشمنان در فضای مجازی به صورت مستمر و معاندین نظام جمهوری اسلامی با حدود ۱۹ هزار رسانه مختلف دارند که بر علیه اعتقادات مردم و به خصوص نسل جوانان با القائات منفی تلاش می‌کنند.

معاون استاندار افزود: در راستای مقابله با اهداف دشمنان نیاز است که در حوزه وزارت و ورزش و جوانان تلاش‌های ویژه‌تری در خصوص جهاد تبیین برای جوانان صورت گیرد.

وی با بیان اینکه در موضوع جهاد تبیین ابتدا نیازمند شناخت دشمن هستیم، اضافه کرد: باید واقعیت‌ها را در این جهاد به خوبی بشناسیم و تحلیل و تشریح درستی از واقعیت‌ها را برای مردم و جوانان انجام دهیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: ما در خراسان جنوبی مردم انقلابی، جهادی و پای کار آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داریم که همیشه در صحنه‌های مختلف ملی و مذهبی با رتبه‌های نخست خوش درخشیدند اما با این همه همراهی، دولت‌های سابق به این خطه کمتر توجه کرده‌اند.

طالبی با قدردانی از تلاش ۳۳ ماهه مدیرکل سابق اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، یادآور شد: هر آمدنی را یک رفتنی است و هر مسوولی در نظام جمهوری اسلامی ایران خدمتگزاری در یک سنگر را برعهده می‌گیرد و باید این امانت مسوولیت را روزی تحویل خدمتگزار دیگر بدهد که طبیعی است.

وی افزود: سرپرست جدید اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی هم فردی ایثارگر، متخصص و با تجربه و از بدنه همین اداره‌کل است که امیدواریم در اجرای مسوولیت خود توفیقات لازم را کسب کند.

در این آیین از تلاش‌های ۳۳ ماهه حسن عزیزی قدردانی و محمدحسین خسروی به عنوان سرپرست جدید اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی معرفی شد.