فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: فرد ضاربی که با خودروی شوتی مامور پلیس را زیر گرفته بود به همراه ۶ نفر همدستش در کمتر از ۴۸ ساعت قبل از فرار توسط ماموران جان بر کف پلیس خراسان جنوبی دستگیر شدند.

، سرهنگ”حسن شجاعی نسب” شامگاه پنجشنبه اظهار کرد: صبح روز گذشته شخصی با خودروی شوتی حامل سوخت قاچاق در پلیس راه شهرستان سربیشه مامور پلیس را زیر گرفت و به مقصد استان سیستان و بلوچستان متواری شد که در این خصوص دستگیری این عامل شرور به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس با رصد اطلاعاتی و شگرد های تخصصی پلیس در ابتدای امر ۲ نفر از همدستان متهم متواری را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان بیان کرد: ساعاتی پیش ماموران پلیس پس از تلاش فراوان و انجام تحقیقات و بررسی های میدانی دقیق، متهم متواری شده را که سابقه حمل و نگهداری مواد مخدر داشته به همراه چهار نفر همدستش که قصد داشتند وی را به زادگاهش، استان خراسان رضوی فراری دهند دستگیر کردند.

وی با اشاره به این که در این زمینه هفت نفر متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند؛ تصریح کرد: پلیس با تمام توان با کسانی که امنیت عمومی جامعه را به خطر می اندازند و با جان شهروندان بازی می کنند با اقتدار برخورد خواهد کرد.