معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی در بازدید از پروژه ساخت بیمارستان بشرویه، از مسوولان خواست با تهیه برنامه زمان‌بندی، عملیات عمرانی را تا پایان امسال به اتمام برسانند.

سید کمال الدین میرجعفریان امروز (دوشنبه) از پروژه احداث بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان بشرویه بازدید کرد و روند اجرای پروژه با حضور نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، مشاور، پیمانکار و فرمانداری در محل کارگاه بررسی شد.

معاون استاندار خراسان جنوبی در این بازدید با تاکید بر تسریع عملیات اجرایی پروژه از مسوولان خواست با تهیه برنامه زمانی، عملیات عمرانی را تا قبل از پایان سال به اتمام برسانند.

همچنین مقرر شد دستگاه‌های مربوطه روند اجرای پروژه را پیگیری کنند و به صورت هفتگی و ماهیانه گزارش دهند.

فرماندار بشرویه ۱۷ اردیبهشت امسال گفت: یکی از مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبی به بشرویه تامین اعتبار تکمیل ساختمان بیمارستان بشرویه بود.

علی شفیعی افزود: خوشبختانه با تامین اعتبار در سال ۹۸ و ۹۹ و تخصیص مجموع ۱۴ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان اعتبار، عملیات اجرایی پروژه از چند روز گذشته آغاز شد که طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، قرار است تا پایان امسال ساختمان بیمارستان تکمیل شود.

وی اظهار داشت: با تکمیل فضا و ساختمان نیازمند تجهیزات هستیم که از طریق استان و ملی امکانات و تجهیزات موردنیاز تامین خواهد شد.

عملیات ساخت بیمارستان جدید در بشرویه سال ۹۰ آغاز شد.