#خبر_و_هنر

#خراسان_جنوبی

#khabar_va_honar

#southern_Khorasan

#Birjand

#khabarvahonar

#خبر_و_هنر #خبروهنر

#خبر_هنر #خبر #اخبار #هنر #فرهنگ

#بیرجند #قاین #طبس #فردوس #سرایان #نهبندان #خوسف #بشرویه #زیرکوه #درمیان #سربیشه

رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: محموله ۲۰۰ تنی روغن خوراکی وارد استان شده و براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار این روغن‌ها با نرخ جدید در حال توزیع است.

مهدی جعفری افزود: در حال حاضر مشکلی در تامین روغن خوراکی نداریم و این کالا با قیمت جدید در اکثر فروشگاه‌های استان وجود دارد لذا مردم در این زمینه هیچ دغدغه‌ای نداشته باشند.

وی بیان کرد: اعلام نرخ‌های جدید چهار قلم کالای اساسی در روز گذشته باعث شد که برخی فروشگاه‌ها با قیمت جدید و برخی با قیمت قدیم روغن را به فروش برسانند که تشکیل صف در برخی فروشگاه‌ها از جمله اتکا در شهر بیرجند را به همراه داشت.

رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: فروشگاه اتکا بیرجند روغن با قیمت قدیم در انبار داشته که روز گذشته عرضه آن با همان قیمت باعث تشکیل صف در این فروشگاه شد و وضعیت به‌سرعت سامان یافت.

وی تصریح کرد: تاکنون در سایر نقاط شهر تجمعی درخصوص خرید روغن نداشته‌ایم و درخواست ما از شهروندان این است که به اندازه نیاز خرید کنند.

جعفری افزود: بررسی‌های میدانی نشان می‌دهد که از روز گذشته تاکنون کمبود روغن در فروشگاه‌های استان نداشتیم و گزارشی از سوی مردم مبنی بر نبود روغن ارائه نشده است.

وی گفت: البته ممکن است مردم نسبت به افزایش قیمت دغدغه داشته باشند اما از لحاظ تامین و عرضه روغن مشکلی در استان نداریم.

رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی اظهار داشت: در تولید و تامین سایر کالاهای اساسی از جمله مرغ، تخم‌مرغ و لبینات هم مشکلی نداریم و وضعیت تامین و عرضه کالاها روزانه در استان رصد می‌شود.