?استاندار خراسان جنوبی گفت: ‌رضایت نسبی مسافران، نشان دهنده سرویس دهی مناسب عوامل اجرایی و امدادی ستاد اجرایی خدمات سفر استان است.
دکتر قناعت با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران از بازدیدهای صورت گرفته از ایستگاه های ستاد تسهیلات سفر مستقر در شهرستان های بشرویه و طبس گفت و خاطرنشان کرد: با توجه به تعامل و همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران استان شاهد خدمات‌دهی مناسبی به مسافران نوروزی در فضای معنوی ماه رمضان هستیم.
?وی تصریح کرد: امروز در ادامه بازدیدها و رصد میدانی که از مجموعه دستگاه‌های اجرایی فعال در ستاد خدمات سفرهای نوروزی انجام شد صبح در بشرویه حضور یافتیم و سپس با همراهی امام جمعه و فرماندار در طبس بودیم که آمادگی خوب و کاملی در دو شهرستان مشاهده شد.
?به گفته وی؛ امروز فرصت شد از ایستگاه‌های نوروزی در بشرویه و طبس بازدید کنیم، خوشبختانه تمامی دستگاه‌ های خط مقدم خدمات سفر، آمادگی کامل دارند و هم‌افزایی و همدلی خوبی ایجاد شده است.
?استاندار گفت: با توجه به تعامل مدیران با محوریت فرماندار و حمایت‌های پدرانه و معنوی امام جمعه طبس در این شهرستان خدمات‌رسانی خوبی را شاهد هستیم.
?قناعت با بیان اینکه ضمن زیارت امامزاده حسین بن موسی الکاظم (ع) طبس، دیدارهای چهره به چهره با مردم انجام شد، اظهار داشت: ایستگاه‌ های نوروزی پیرامون امامزاده فضای شاد و معنوی برای مسافران ایجاد کرده که رضایت گردشگران و زائران را به همراه داشته است.
?به گفته وی؛ این موضوعات نشان می‌دهد تمام هم و غم استان بر خدمات‌ دهی مناسب به مسافران نوروزی است.
?وی به بازدید از فرودگاه و راه‌آهن طبس نیز اشاره کرد و گفت: محوطه‌ای در راه‌آهن به مساحت هشت هزار متر مربع در چند روز اخیر با هزینه‌کرد ۲ میلیارد تومان اعتبار آسفالت شده که رضایت خوبی برای مسافران ایجاد کرده است.
?استاندار افزود: با توجه به دینمداری و تعصبات مذهبی در خراسان جنوبی امید است همه مسافران شئونات ماه مبارک رمضان را در این استان رعایت کنند.
?قناعت تصریح کرد : حضور در طبیعت به مناسبت ۱۳ فروردین مورد توجه شهروندان است که انتظار می‌رود همچون گذشته در حفظ و نگهداشت طبیعت اهتمام ورزند تا شاهد آسیب و ضرر و زیان به منابع طبیعی نباشیم.
?وی ادامه داد: پروژه روشنایی باند فرودگاه طبس نیز امروز مورد بازدید قرار گرفت و در آینده نزدیک با حضور مهمان ویژه ای افتتاح خواهد شد.
?به گفته وی؛ دو خط پروازی برای روزهای چهارشنبه و جمعه به فرودگاه طبس اضافه شده است.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور